uitslagen

2004 - TLB - Tölt vrijetijdsklasse B - A-Finale

POS# - RUITER/PAARDTOT
1 066 - Natascha Houwertjes / Tangó frá Aldenghoor6,17
2 212 - Brigitte Rooijakkers / Freyja von Ascheloh6,08
3 035 - Ingrid Claassen / Steynndís frá Láglendum Lækja5,75
4 079 - Martin Averesch / Röskur-N van de Schandsdijk 5,59
5 112 - Hanny Vogels / Fáni5,34
5 040 - Sanne Smulders / Yssa frá Folskvi5,34

2004 - TLB - Tölt vrijetijdsklasse B - B-Finale

POS# - RUITER/PAARDTOT
6 035 - Ingrid Claassen / Steynndís frá Láglendum Lækja5,75
7 015 - Linda Henneman / Kjáni frá Kolageymsla5,59
8 193 - Sanne Ponjee / Dóra van d'n Hertendeef5,17
9 110 - Anne-Josephine Sonnema / Skessa von Hansell5,08
10010 - Fiona Karamelan-Bout / Luno frá Kaerkominn5,00
11143 - Eveline Mulder / Blakkur frá Hoffelli4,92
12144 - Petra Schoen / Seytill van Ransbeek4,75

2004 - TLB - Tölt vrijetijdsklasse B - Selectie

POS# - RUITER/PAARDTOT
1 212 - Brigitte Rooijakkers / Freyja von Ascheloh5,80
2 112 - Hanny Vogels / Fáni5,70
3 066 - Natascha Houwertjes / Tangó frá Aldenghoor5,50
4 040 - Sanne Smulders / Yssa frá Folskvi5,47
4 079 - Martin Averesch / Röskur-N van de Schandsdijk 5,47
6 015 - Linda Henneman / Kjáni frá Kolageymsla5,43
7 035 - Ingrid Claassen / Steynndís frá Láglendum Lækja5,37
8 110 - Anne-Josephine Sonnema / Skessa von Hansell5,20
9 143 - Eveline Mulder / Blakkur frá Hoffelli5,10
10010 - Fiona Karamelan-Bout / Luno frá Kaerkominn5,03
10193 - Sanne Ponjee / Dóra van d'n Hertendeef5,03
10144 - Petra Schoen / Seytill van Ransbeek5,03
13017 - Els Hanse / Vik vom Philippstein5,00
14183 - Martijn J. Huisman / Eyvindur frá Breiðablik 4,97
15089 - Manon Horsthuis / Mundilfari frá Fjós Héri4,93
15013 - Annelies Hordijk / Hrannar frá Girtflæðiland 4,93
17057 - Esther Chambers / Silfri frá Ástarboga4,83
18094 - Chantal Delis / Molda frá Bjálmholti4,80
19178 - Marieken van Nimwegen / Blika van de Immenhof4,70
20041 - Wouter van den Burg / Sólfaxi frá Hoffelli4,67
20033 - Angelique Bosselaar / Skessa von Wesel4,67
22125 - Tamara Michielsen / B-Litla frá Runni Fiume4,60
22059 - Ingrid Ranzijn / Eimur frá Smáhúsum4,60
24198 - Yvonne van Dijk / Sálmur van de Meulenkamp4,43
25098 - Ellen Truin / EL Nino frá De Kronkel4,17
26087 - Mady Ann Lie / Djarfur van de Kraatshoef4,13
27111 - Tanja Casimir / Sægóla frá Lyngheiði4,03
28116 - Gert Huizenga / Sóley frá Hæð3,87
29012 - Yvonne Schol / Kylja frá Hesta Garð Hekla 3,50
30005 - Jamila Brummel / Silfra-Lóa3,37
31028 - Ineke Moret / Ivar frá Breiðablik3,33
32129 - Meta Swart / Skjoni2,43
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016