uitslagen

2009 - V1 - Viergangen: A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 057 Jessie Huijbers - Mist van de Waaldijk7,40
  TÖLT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TROT 7,5 - 8,0 - 8,0 - 8,0 - 7,0 = 7,83 
  WALK 7,5 - 8,0 - 7,5 - 7,5 - 6,5 = 7,50 
  CANT 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,5 = 7,00 
  TÖLT 7,5 - 8,5 - 9,0 - 8,0 - 8,0 = 8,17 
02: 169 Odette Nijssen - Bragi frá Aldenghoor6,80
  TÖLT 7,0 - 7,0 - 7,5 - 7,5 - 7,0 = 7,17 
  TROT 6,5 - 7,0 - 8,0 - 7,5 - 7,5 = 7,33 
  WALK 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  CANT 7,0 - 6,5 - 7,5 - 7,0 - 7,5 = 7,17 
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 7,0 - 7,5 - 7,5 = 7,00 
03: 098 Mark Timmerman - Toppur vom Störtal6,47
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,33 
  TROT 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  WALK 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  CANT 6,5 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 = 6,67 
  TÖLT 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
04: 207 Astrid Deen - Roði frá Lágafelli6,27
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,67 
  TROT 6,0 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
  WALK 6,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  CANT 6,0 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TÖLT 6,5 - 7,0 - 7,5 - 6,5 - 6,5 = 6,67 
05: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,10
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  TROT 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  WALK 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  CANT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 7,0 = 6,33 
  TÖLT 5,5 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 7,0 = 6,00 
--- 041 Anjo Blom - Agla vom SaringhofWithdrawn

2009 - V1 - Viergangen: Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 057 Jessie Huijbers - Mist van de Waaldijk6,93
  SELE 6,9 - 6,9 - 7,0 - 6,8 - 7,0 
02: 169 Odette Nijssen - Bragi frá Aldenghoor6,47
  SELE 6,6 - 6,2 - 6,8 - 6,3 - 6,5 
03: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,23
  SELE 6,5 - 6,2 - 6,3 - 6,2 - 6,0 
04: 041 Anjo Blom - Agla vom Saringhof6,20
  SELE 6,2 - 6,2 - 6,5 - 6,2 - 6,2 
05: 098 Mark Timmerman - Toppur vom Störtal6,17
  SELE 5,9 - 6,0 - 6,4 - 6,2 - 6,3 
06: 207 Astrid Deen - Roði frá Lágafelli6,13
  SELE 5,4 - 6,1 - 6,2 - 6,1 - 6,3 
07: 078 Anouk Hoogers - Orrigal vom Saringhof6,00
  SELE 5,8 - 5,8 - 6,4 - 6,1 - 6,1 
08: 197 Yoni Blom - Boreas frá Breuerson5,97
  SELE 5,9 - 6,0 - 5,7 - 6,4 - 6,0 
09: 060 Reineke de Laat - Fína frá Skjóðu5,93
  SELE 5,9 - 5,9 - 6,0 - 5,7 - 6,2 
10: 108 Arja Schuurmans - Týr frá Ytri-Skógum5,87
  SELE 5,9 - 5,6 - 5,8 - 5,9 - 6,0 
11: 006 Silke Kosse - Nathan von Ravenstein5,60
  SELE 5,4 - 5,4 - 5,6 - 5,8 - 5,9 
12: 158 Cora Wijmans - Þór frá Dýrðlingurhof5,37
  SELE 5,3 - 5,2 - 5,4 - 5,4 - 5,5 
13: 045 Martine Andries - Sólfari frá Nyttland4,27
  SELE 4,2 - 4,0 - 4,3 - 4,3 - 4,4 
--- 079 Inge Frieling - Gandur vom ErlengrundGEDISKWALIFICEERD
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016