uitslagen

2009 - V3 - Viergangen: A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 224 Monique van Erp - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,60
  TÖLT 4,5 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 4,0 = 4,50 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,5 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,5 - 5,5 - 6,5 = 6,17 
  FAST 5,0 - 5,5 - 6,0 - 4,5 - 5,0 = 5,17 
02: 039 Pamela van Os - Björn van d`n Hertendeef5,53
  TÖLT 4,5 - 5,0 - 6,0 - 3,5 - 5,0 = 4,83 
  TROT 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,33 
  WALK 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,0 = 5,67 
  CANT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 5,83 
  FAST 4,5 - 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
03: 116 Marga Matthijssen - Íkorni frá Gyðjulind5,37
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,33 
  TROT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,67 
  FAST 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 4,5 = 5,33 
04: 085 Angela Drecker - Bjarg frá Gyðjulind5,23
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 4,0 - 4,5 - 4,0 = 4,33 
  TROT 5,0 - 5,5 - 6,0 - 4,5 - 5,5 = 5,33 
  WALK 6,0 - 5,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  CANT 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  FAST 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,0 = 5,00 
05: 050 Iris Groenestijn-de Jonge - Drífandi van de Blanke Waal5,13
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 4,5 - 4,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
  WALK 6,0 - 5,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  CANT 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  FAST 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 4,0 = 4,83 
    
06: 120 Anne-Marije van der Burgt - Jörð frá Aquadraat4,97
  TÖLT 4,5 - 5,0 - 5,5 - 1,5 - 3,5 = 4,33 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,50 
  WALK 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,0 - 4,5 = 4,50 
  CANT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  FAST 5,0 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 4,0 = 4,83 

2009 - V3 - Viergangen: B-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
06: 116 Marga Matthijssen - Íkorni frá Gyðjulind5,30
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,50 
  CANT 6,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  FAST 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
07: 113 Mariëlle Schimmel - Litfríð frá Aldenghoor5,23
  TÖLT 4,5 - 3,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 = 4,50 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,5 - 4,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 = 5,50 
  FAST 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
08: 073 Antoin Merx - Sæmingur Fyrsti frá Fjós Héri5,10
  TÖLT 4,5 - 4,0 - 4,5 - 4,5 - 5,0 = 4,50 
  TROT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,33 
  FAST 4,5 - 5,0 - 4,0 - 5,0 - 4,5 = 4,67 
09: 142 Daan Wormsbecher - Mirra frá Skriðu5,03
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  TROT 5,5 - 4,0 - 4,0 - 4,5 - 5,5 = 4,67 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,0 - 4,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,33 
  FAST 4,5 - 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
10: 049 Iris Groenestijn-de Jonge - Frelsun4,73
  TÖLT 4,5 - 4,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 4,83 
  TROT 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 3,0 - 4,0 - 4,0 - 3,5 - 4,0 = 3,83 
  CANT 4,5 - 4,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,67 
  FAST 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 4,83 
    
11: 150 Ellen Colbers - Perla4,36
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  TROT 0,0 - 2,0 - 3,0 - 3,0 - 2,0 = 2,33 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,33 
  CANT 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,5 - 5,0 = 4,83 
  FAST 4,0 - 5,0 - 4,0 - 4,5 - 4,5 = 4,33 
12: 202 Adriënne Hoogenboom - Brynjar frá Hautarbre4,27
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 0,0 - 0,0 - 2,0 - 2,5 - 0,0 = 0,67 
  WALK 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  CANT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
  FAST 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 

2009 - V3 - Viergangen: Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 224 Monique van Erp - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,87
  SELE 5,9 - 5,9 - 5,8 - 6,0 - 5,6 
02: 120 Anne-Marije van der Burgt - Jörð frá Aquadraat5,60
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,5 - 5,8 - 5,1 
03: 039 Pamela van Os - Björn van d`n Hertendeef5,57
  SELE 5,4 - 5,9 - 5,4 - 5,9 - 5,0 
04: 050 Iris Groenestijn-de Jonge - Drífandi van de Blanke Waal5,43
  SELE 5,3 - 5,3 - 5,6 - 5,5 - 5,5 
05: 085 Angela Drecker - Bjarg frá Gyðjulind5,40
  SELE 5,4 - 5,3 - 5,5 - 5,4 - 5,4 
    
06: 113 Mariëlle Schimmel - Litfríð frá Aldenghoor5,37
  SELE 5,4 - 5,1 - 5,4 - 5,5 - 5,3 
07: 049 Iris Groenestijn-de Jonge - Frelsun5,23
  SELE 5,8 - 5,3 - 5,3 - 5,1 - 4,5 
08: 142 Daan Wormsbecher - Mirra frá Skriðu5,13
  SELE 5,4 - 5,3 - 5,0 - 5,1 - 4,9 
09: 073 Antoin Merx - Sæmingur Fyrsti frá Fjós Héri5,10
  SELE 5,0 - 5,1 - 5,1 - 5,1 - 5,3 
09: 116 Marga Matthijssen - Íkorni frá Gyðjulind5,10
  SELE 5,3 - 5,4 - 4,5 - 4,9 - 5,1 
09: 150 Ellen Colbers - Perla5,10
  SELE 5,1 - 5,1 - 5,5 - 5,0 - 5,1 
09: 202 Adriënne Hoogenboom - Brynjar frá Hautarbre5,10
  SELE 5,3 - 5,0 - 4,8 - 5,3 - 5,0 
    
13: 144 Marjolein Koops - Þjótur frá Fljótarfákum5,07
  SELE 4,9 - 5,3 - 5,1 - 5,0 - 5,1 
14: 020 Iris van Velzen - Bjarni van Woldlake5,03
  SELE 5,0 - 5,1 - 4,8 - 5,1 - 5,0 
15: 052 Belinda Bonting - Týri frá Ilper Skák4,97
  SELE 5,1 - 4,9 - 5,0 - 5,0 - 4,8 
15: 215 Kyra van Herwijnen - Genja von Aegidienberg4,97
  SELE 5,1 - 4,9 - 5,0 - 5,0 - 4,9 
    
17: 164 Huub Ruisbroek - geigur fra feti4,93
  SELE 4,9 - 5,0 - 5,0 - 4,9 - 4,6 
18: 031 Jacqueline Smaal - Leysing frá Libèrté4,90
  SELE 4,8 - 5,3 - 4,6 - 5,0 - 4,9 
18: 043 Sascha Hanssen - Stjörnubarn4,90
  SELE 4,8 - 5,0 - 4,9 - 5,1 - 4,6 
18: 066 Cunera Rauwerda - Elja vom Hofgut Retzenhöhe4,90
  SELE 5,0 - 5,1 - 4,6 - 4,8 - 4,9 
18: 196 Barbara Bloemen - Otur frá Blómavali4,90
  SELE 4,6 - 5,0 - 4,9 - 5,0 - 4,8 
    
22: 226 Lotte Foole - Riddari du Hadja4,80
  SELE 4,9 - 4,9 - 4,6 - 4,9 - 4,6 
23: 034 Jeanette Santifort - Álfur von Windeck4,77
  SELE 4,9 - 4,6 - 4,3 - 4,9 - 4,8 
23: 128 Koen Elsenaar - Hrókur frá Skáney4,77
  SELE 4,6 - 4,8 - 4,3 - 5,0 - 4,9 
25: 032 Myra Wippler - Gefjun van de Logtenburg4,70
  SELE 4,6 - 4,9 - 4,9 - 4,6 - 4,5 
25: 187 Elske Olthof - Elja frá Árbæ4,70
  SELE 4,4 - 4,6 - 4,6 - 4,9 - 5,0 
25: 190 Judith Noelle Cleuren - Popken - Logi frá Röðli4,70
  SELE 4,3 - 4,9 - 4,6 - 5,1 - 4,6 
    
28: 133 Mieke Van Vroenhoven - Óðinn van de Boschhof4,67
  SELE 4,8 - 4,6 - 4,6 - 4,9 - 4,6 
28: 148 Claudia de Vocht - Boði frá Aldenghoor4,67
  SELE 4,8 - 4,9 - 4,1 - 4,6 - 4,6 
28: 214 Eva Beun - Bjartur van de Noorderzon4,67
  SELE 4,6 - 5,0 - 3,8 - 4,6 - 4,8 
28: 227 Mieke Sturm - Tígull du Hadja4,67
  SELE 4,6 - 4,8 - 4,6 - 4,6 - 4,8 
    
32: 014 Sanne Smulders - Vísir van Hall4,63
  SELE 5,0 - 4,6 - 4,3 - 4,5 - 4,8 
32: 118 Edith Knörr - Straumur frá Álfsengi4,63
  SELE 4,6 - 5,0 - 4,3 - 4,9 - 4,4 
34: 195 Stefan Waumans - Náttfara Jarpstjarna frá Branstöðum4,60
  SELE 4,8 - 4,9 - 4,5 - 4,5 - 4,5 
34: 225 Brigitte Piasecki - Irsa van de Korenmolenweg4,60
  SELE 4,4 - 4,6 - 4,3 - 4,9 - 4,8 
    
36: 027 Liesbeth Jense - Efstur frá Fjós Héri4,57
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,4 - 4,8 - 4,3 
36: 092 Katharina de Faber - Fenja von Roderath4,57
  SELE 4,5 - 4,8 - 4,6 - 4,6 - 4,4 
38: 147 Marit van Dongen - Fenris van `t Steenfort4,53
  SELE 4,4 - 4,8 - 4,1 - 4,4 - 4,9 
39: 017 Daan Baaij - Yggur frá Sælukoti4,50
  SELE 4,5 - 4,5 - 3,9 - 4,5 - 4,8 
39: 044 Ilse Sanders - Igla frá Breiðablik4,50
  SELE 4,6 - 4,4 - 4,3 - 4,5 - 4,6 
    
41: 013 Sanne Smulders - Yssa frá Fölskvi4,47
  SELE 4,5 - 4,4 - 4,5 - 4,5 - 4,4 
41: 042 Jaap van Elst - Bersi van de Loekshamhoeve4,47
  SELE 4,6 - 4,4 - 4,1 - 4,9 - 4,4 
41: 145 Carla Daniels - Asta v Brock4,47
  SELE 4,5 - 5,1 - 4,3 - 4,6 - 4,3 
41: 180 Maurice Heddes - Blakkur4,47
  SELE 4,5 - 4,6 - 4,4 - 4,5 - 4,4 
45: 021 Vivian Harmsen - Eski frá Breiðablik4,40
  SELE 4,4 - 4,4 - 3,8 - 4,4 - 4,6 
    
46: 170 Ineke Moret - Sláni frá Breiðablik4,37
  SELE 4,4 - 4,3 - 3,6 - 4,4 - 4,4 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016