uitslagen

2010 - V3Y Viergangen Sportklasse C Jeugd - A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 194 Anne Holthaus - Blanda frá Feti5,70
  TÖLT 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 6,5 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 6,00 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  FAST 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
02: 089 Lisa Vermaas - Táta frá Birka5,27
  TÖLT 5,5 - 4,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  FAST 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
03: 238 Rachel van Doesburg - Soldán frá Þúfu5,03
  TÖLT 4,5 - 3,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 = 4,50 
  TROT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  FAST 5,5 - 4,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
04: 085 Vera Praag Sigaar - Blettur frá Spor5,00
  TÖLT 5,0 - 4,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  TROT 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 = 4,83 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  FAST 5,5 - 4,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
04: 173 Bjarny van der Linden - Grímnir frá Sólskini5,00
  TÖLT 3,5 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
  TROT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  WALK 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  FAST 3,5 - 4,0 - 5,5 - 5,0 - 4,5 = 4,50 
04: 218 Kathelijne Wonders - Mundilfari frá Fjós Héri5,00
  TÖLT 4,5 - 3,0 - 4,5 - 4,0 - 4,5 = 4,33 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
  FAST 5,5 - 3,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 

2010 - V3Y Viergangen Sportklasse C Jeugd - Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 194 Anne Holthaus - Blanda frá Feti5,57
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,5 - 5,6 - 5,6 
02: 089 Lisa Vermaas - Táta frá Birka5,13
  SELE 5,0 - 5,4 - 5,0 - 5,1 - 5,3 
03: 238 Rachel van Doesburg - Soldán frá Þúfu5,10
  SELE 4,8 - 5,2 - 5,2 - 4,9 - 5,2 
04: 085 Vera Praag Sigaar - Blettur frá Spor4,93
  SELE 5,0 - 4,9 - 4,9 - 4,5 - 5,0 
05: 173 Bjarny van der Linden - Grímnir frá Sólskini4,70
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,8 - 4,3 - 5,1 
05: 218 Kathelijne Wonders - Mundilfari frá Fjós Héri4,70
  SELE 4,8 - 4,6 - 4,9 - 4,3 - 4,7 
07: 174 Sofie van Eeden - Óðinn frá Fjöllum4,53
  SELE 4,5 - 4,7 - 4,4 - 4,5 - 4,6 
08: 192 Noraly Zoeteweij - Reynir H. van de Lappenvoorde4,47
  SELE 4,6 - 4,1 - 4,8 - 3,7 - 4,7 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016