uitslagen

2011 - T7Y Töltproef jeugdklasse - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:134 Bo Cavens - Brjánn från Slätterne5,50
  SLOW 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  ANY 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
02:006 Demi Brummel - Ástsól frá Fitjum5,42
  SLOW 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,33 
  ANY 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,50 
03:240 Kathelijne Wonders - Skessa van Darthoven5,09
  SLOW 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  ANY 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
04:167 Dylan Humble - Gasella frá Gyðjulind4,84
  SLOW 4,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,67 
  ANY 5,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
05:206 Hannelotte van Elst - Hemingur van De Blekenbrink4,83
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,83 
  ANY 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
06:335 Anne Knelissen - Kraftur frá Malou4,75
  SLOW 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,0 - 4,0 = 4,50 
  ANY 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 

2011 - T7Y Töltproef jeugdklasse - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
06:206 Hannelotte van Elst - Hemingur van De Blekenbrink5,17
  SLOW 5,5 - 4,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  ANY 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,33 
07:105 Verena `t Hooft - Ginnar frá Álfsengi5,09
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  ANY 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
08:095 Jin van Werven - Venus von Ascheloh5,00
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  ANY 5,0 - 4,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
09:224 Christa Rike - svas4,92
  SLOW 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 = 4,83 
  ANY 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
10:323 Michelle Jans - Yssa frá Fölskvi4,59
  SLOW 4,5 - 3,5 - 4,0 - 4,0 - 4,5 = 4,17 
  ANY 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
11:293 Kim van Dijk - Haddi von Laeisenhof4,42
  SLOW 5,0 - 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
  ANY 4,0 - 4,5 - 4,0 - 4,5 - 5,5 = 4,33 

2011 - T7Y Töltproef jeugdklasse - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:134 Bo Cavens - Brjánn från Slätterne5,50
  SELE 6,6 - 5,3 - 5,5 - 5,6 - 5,4 
02:006 Demi Brummel - Ástsól frá Fitjum5,37
  SELE 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,3 - 5,3 
03:167 Dylan Humble - Gasella frá Gyðjulind5,30
  SELE 5,3 - 5,3 - 5,3 - 5,4 - 4,9 
04:240 Kathelijne Wonders - Skessa van Darthoven5,07
  SELE 4,9 - 5,0 - 5,3 - 5,6 - 4,8 
05:335 Anne Knelissen - Kraftur frá Malou5,00
  SELE 5,0 - 5,0 - 5,3 - 5,0 - 4,6 
06:206 Hannelotte van Elst - Hemingur van De Blekenbrink4,97
  SELE 5,0 - 4,8 - 5,1 - 5,0 - 4,9 
06:293 Kim van Dijk - Haddi von Laeisenhof4,97
  SELE 5,4 - 5,0 - 5,0 - 4,6 - 4,9 
08:095 Jin van Werven - Venus von Ascheloh4,93
  SELE 5,0 - 4,8 - 5,0 - 5,0 - 4,8 
09:105 Verena `t Hooft - Ginnar frá Álfsengi4,87
  SELE 4,8 - 4,8 - 5,1 - 5,0 - 4,5 
09:224 Christa Rike - svas4,87
  SELE 5,0 - 4,3 - 4,8 - 5,1 - 4,8 
09:323 Michelle Jans - Yssa frá Fölskvi4,87
  SELE 4,8 - 4,8 - 5,0 - 5,0 - 4,6 
12:116 Vera van Praag Sigaar - Blettur frá Spor4,77
  SELE 4,8 - 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,1 
13:136 Cecile Jacobs - Ljósadís vom Haus der Pferde4,67
  SELE 4,6 - 4,8 - 4,5 - 4,8 - 4,6 
14:289 Sophie de Munck - Kolka frá Litla-Húsið4,63
  SELE 4,8 - 4,3 - 5,1 - 4,8 - 4,2 
15:024 Robin Riphagen - Spútnik frá Aquadraat4,57
  SELE 4,6 - 4,5 - 4,8 - 4,4 - 4,6 
16:166 Evi Boekel - Hrappur van de Hoge Enk4,53
  SELE 4,8 - 4,3 - 0,0 - 4,5 - 4,9 
17:008 Demi Brummel - Mánadis frá Álfsengi4,43
  SELE 4,5 - 4,3 - 4,5 - 4,3 - 5,5 
18:220 Sophie Bögemann - Skýfari frá Fölskvi4,17
  SELE 4,6 - 3,8 - 4,5 - 4,0 - 4,0 
19:122 Nicole van den Beld - Halldór frá Heida-Faxi3,97
  SELE 3,8 - 4,0 - 4,3 - 3,8 - 4,1 
20:297 Marie de Munck - Stígandi van Bokt3,77
  SELE 4,0 - 4,0 - 3,5 - 3,8 - 3,5 
--- 129 Rachel van Doesburg - Soldán frá Þúfu0,00
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 262 Anne Kleijburg - Gjöf van de Logtenburg0,00
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 3,8 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016