uitslagen

2011 - V1 Viergangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:280 Juliet Ten Bokum - Glotti frá Krá7,03
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,33 
  TROT 7,5 - 8,0 - 7,0 - 7,0 - 8,5 = 7,50 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,33 
  CANT 7,0 - 7,5 - 7,0 - 7,0 - 8,0 = 7,17 
  TÖLT 7,5 - 8,5 - 7,0 - 7,5 - 9,0 = 7,83 
02:182 Jaap Groven - Prins frá Wetsinghe6,64
  TÖLT 7,5 - 6,0 - 7,0 - 7,5 - 6,5 = 7,00 
  TROT 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,67 
  WALK 7,5 - 6,5 - 7,5 - 6,5 - 7,5 = 7,17 
  CANT 6,5 - 7,5 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 5,0 - 5,0 - 6,0 = 5,67 
03:215 Linda Roosen - Boreas frá Breuerson6,57
  TÖLT 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TROT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 - 7,0 = 6,50 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,5 - 6,5 - 7,5 - 6,0 - 7,0 = 6,67 
  TÖLT 7,0 - 7,0 - 7,5 - 7,0 - 7,5 = 7,17 
04:177 Yvonne Groven - Roði frá Lágafelli6,53
  TÖLT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  WALK 7,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  CANT 6,5 - 7,0 - 6,0 - 6,0 - 7,0 = 6,50 
  TÖLT 7,5 - 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,5 = 7,33 
05:004 Matisse Brummel - Yggur frá Smáhúsum6,43
  TÖLT 6,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
  WALK 7,0 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
  CANT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TÖLT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 

2011 - V1 Viergangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:280 Juliet Ten Bokum - Glotti frá Krá7,10
  SELE 6,7 - 7,1 - 7,1 - 7,1 - 7,1 
02:177 Yvonne Groven - Roði frá Lágafelli6,70
  SELE 6,8 - 6,7 - 6,5 - 6,6 - 6,9 
03:182 Jaap Groven - Prins frá Wetsinghe6,63
  SELE 5,9 - 6,6 - 6,4 - 6,9 - 6,9 
04:004 Matisse Brummel - Yggur frá Smáhúsum6,53
  SELE 6,6 - 6,5 - 6,5 - 6,6 - 6,4 
05:215 Linda Roosen - Boreas frá Breuerson6,50
  SELE 6,3 - 6,6 - 6,7 - 6,4 - 6,5 
06:226 Alexandra Morineaux - Viðar van Windheim6,40
  SELE 6,4 - 6,4 - 6,4 - 6,1 - 6,5 
07:069 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,33
  SELE 6,1 - 6,4 - 6,3 - 6,4 - 6,3 
07:104 Franka Struik - Agla frá Aldenghoor6,33
  SELE 6,3 - 6,3 - 6,2 - 6,4 - 6,4 
09:253 Anouk Hoogers - Orrigal vom Saringhof6,27
  SELE 6,2 - 6,4 - 6,1 - 6,3 - 6,3 
10:163 Josien Warris - Skjóni6,13
  SELE 6,2 - 5,9 - 5,9 - 6,5 - 6,3 
11:190 Marianne Timmerman - Toppur vom Störtal6,00
  SELE 5,9 - 6,2 - 6,0 - 5,7 - 6,1 
12:010 Irene Steringa - Söngur de la Turbie5,77
  SELE 5,8 - 5,7 - 5,8 - 5,5 - 6,1 
12:054 Arja Schuurmans - Týr frá Ytri-Skógum5,77
  SELE 5,9 - 5,6 - 5,8 - 5,7 - 5,8 
14:110 Kirsten Anke Schönwetter - Tónn frá Hala5,70
  SELE 5,6 - 5,8 - 5,6 - 5,7 - 6,0 
15:007 Matisse Brummel - Brynjar frá Feti4,77
  SELE 4,4 - 5,1 - 4,8 - 4,7 - 4,8 
--- 140 Yoni Blom - Agla vom Saringhof0,00
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016