uitslagen

2011 - V5Y Viergangen Sportklasse D Jeugd - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:094 Jin van Werven - Bragi vom Sophienhof5,75
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  TROT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 4,5 = 5,83 
  WALK 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,67 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
02:240 Kathelijne Wonders - Skessa van Darthoven5,38
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 = 4,83 
  WALK 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 4,5 = 5,67 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,50 
03:289 Sophie de Munck - Kolka frá Litla-Húsið5,21
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 = 4,83 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  CANT 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
04:167 Dylan Humble - Gasella frá Gyðjulind5,17
  TÖLT 4,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 4,83 
  TROT 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
05:136 Cecile Jacobs - Ljósadís vom Haus der Pferde4,92
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,83 
  TROT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,67 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 

2011 - V5Y Viergangen Sportklasse D Jeugd - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:094 Jin van Werven - Bragi vom Sophienhof5,47
  SELE 5,4 - 5,6 - 5,4 - 5,5 - 5,5 
02:167 Dylan Humble - Gasella frá Gyðjulind5,30
  SELE 5,0 - 5,3 - 5,4 - 5,3 - 5,3 
03:136 Cecile Jacobs - Ljósadís vom Haus der Pferde5,10
  SELE 5,0 - 5,3 - 5,0 - 4,9 - 5,4 
03:240 Kathelijne Wonders - Skessa van Darthoven5,10
  SELE 5,1 - 5,4 - 5,1 - 5,1 - 4,8 
03:289 Sophie de Munck - Kolka frá Litla-Húsið5,10
  SELE 5,1 - 5,0 - 5,1 - 5,1 - 5,1 
06:335 Anne Knelissen - Kraftur frá Malou5,03
  SELE 5,0 - 5,1 - 5,1 - 5,0 - 4,6 
07:105 Verena `t Hooft - Ginnar frá Álfsengi4,97
  SELE 5,0 - 5,1 - 5,1 - 4,5 - 4,8 
08:293 Kim van Dijk - Haddi von Laeisenhof4,93
  SELE 4,9 - 4,9 - 5,0 - 5,0 - 4,6 
09:024 Robin Riphagen - Spútnik frá Aquadraat4,83
  SELE 4,8 - 4,9 - 4,8 - 4,8 - 5,1 
10:166 Evi Boekel - Hrappur van de Hoge Enk4,77
  SELE 4,8 - 4,9 - 4,9 - 4,6 - 4,6 
11:220 Sophie Bögemann - Skýfari frá Fölskvi4,73
  SELE 4,8 - 4,6 - 5,0 - 4,6 - 4,8 
12:323 Michelle Jans - Yssa frá Fölskvi4,53
  SELE 4,8 - 4,3 - 4,5 - 4,6 - 4,5 
13:297 Marie de Munck - Stígandi van Bokt4,47
  SELE 4,9 - 4,6 - 4,3 - 4,3 - 4,5 
14:035 Merel Riphagen - Perla4,10
  SELE 4,6 - 3,9 - 4,0 - 4,0 - 4,3 
15:092 Bjarny van der Linden - Grímnir frá Sólskini3,80
  SELE 3,9 - 3,8 - 3,8 - 3,8 - 3,4 
16:122 Nicole van den Beld - Halldór frá Heida-Faxi3,47
  SELE 3,4 - 3,5 - 3,5 - 3,3 - 3,8 
17:326 Angela Barendregt - Dagrenning frá Stangarholti3,37
  SELE 3,3 - 3,5 - 3,4 - 3,3 - 3,4 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016