uitslagen

2012 - T5 Tölt - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 017 Annette van Vollenhoven - Fitja-Hölkvi frá Oddhóli5,59
  SLOW 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,67 
  TEMP 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
02: 172 Monique Verbeek - Snörp frá Aldenghoor5,34
  SLOW 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  TEMP 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
03: 083 Reineke de Laat - Blikki vom Eichengrund5,17
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  TEMP 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
03: 259 Lisa Vermaas - Eygló frá `t Hanenland5,17
  SLOW 5,5 - 5,0 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,33 
  TEMP 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
05: 085 Noortje de Laat - Kolfinna frá Reykjavík5,09
  SLOW 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TEMP 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
06: 116 Astrid Rueb - Lundi frá Breiðablik4,75
  SLOW 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,67 
  TEMP 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 

2012 - T5 Tölt - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
06: 172 Monique Verbeek - Snörp frá Aldenghoor5,59
  SLOW 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  TEMP 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
07: 055 Francisca Bergen - Farsæll frá Fitjum5,17
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TEMP 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
08: 079 Bram Vervest - Óðinn van de Waaldijk5,00
  SLOW 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  TEMP 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,17 
09: 094 Agnes Engelsma - Mýsla4,59
  SLOW 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,67 
  TEMP 4,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
--- 092 Christa Rike - Vopni frá ÁrbakkaGEDISKWALIFICEERD
  SLOW 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 4,5 = 5,00 
  TEMP 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 

2012 - T5 Tölt - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 017 Annette van Vollenhoven - Fitja-Hölkvi frá Oddhóli5,70
  SELE 5,8 - 5,5 - 5,5 - 5,8 - 5,8 
02: 085 Noortje de Laat - Kolfinna frá Reykjavík5,60
  SELE 5,8 - 5,5 - 5,8 - 5,5 - 5,4 
03: 083 Reineke de Laat - Blikki vom Eichengrund5,37
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,3 - 4,5 - 5,3 
04: 116 Astrid Rueb - Lundi frá Breiðablik5,30
  SELE 5,3 - 5,3 - 5,3 - 5,3 - 5,0 
05: 259 Lisa Vermaas - Eygló frá `t Hanenland5,27
  SELE 5,0 - 5,5 - 5,3 - 5,0 - 6,0 
06: 055 Francisca Bergen - Farsæll frá Fitjum5,20
  SELE 5,3 - 5,5 - 5,3 - 5,0 - 4,8 
06: 172 Monique Verbeek - Snörp frá Aldenghoor5,20
  SELE 5,8 - 4,5 - 5,3 - 5,8 - 4,5 
08: 092 Christa Rike - Vopni frá Árbakka5,10
  SELE 5,3 - 5,0 - 5,0 - 5,3 - 4,3 
09: 079 Bram Vervest - Óðinn van de Waaldijk5,03
  SELE 5,5 - 4,8 - 5,3 - 5,0 - 4,8 
09: 094 Agnes Engelsma - Mýsla5,03
  SELE 5,0 - 5,3 - 5,0 - 4,5 - 5,1 
11: 105 Miranda Maatkamp - Stelpa (Rauðka III) von Reifferscheid5,00
  SELE 5,3 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,0 
11: 184 Niels Steringa - Hrafn frá Fjós Héri5,00
  SELE 5,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 
13: 021 Marijke Ferwerda - Hooge Weide`s Bliðfari4,87
  SELE 5,0 - 4,8 - 5,3 - 4,8 - 4,8 
13: 027 Ada Kramer - Víkingur frá Ilper Skák4,87
  SELE 4,8 - 5,0 - 5,0 - 4,8 - 4,0 
13: 239 Michelle Joosen - Svalbrá from Stickland4,87
  SELE 4,8 - 5,0 - 4,8 - 4,8 - 5,1 
16: 038 Afke Does - Magni frá Sótuskál4,83
  SELE 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 
16: 151 Franca Schreurs - Halastjarna (Hallastjarna)4,83
  SELE 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,3 - 4,5 
18: 044 Jan Timmer - Njóli B. frá Punktur4,80
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,8 - 4,8 - 5,0 
18: 065 Cecile Jacobs - Ljósadís vom Haus der Pferde4,80
  SELE 4,8 - 5,0 - 4,8 - 4,8 - 4,5 
18: 097 Esther Borssen - Arfur frá Hofi4,80
  SELE 4,8 - 4,8 - 4,8 - 4,8 - 4,5 
18: 200 Lotte Foole - Yntze van de Korenmolenweg4,80
  SELE 4,5 - 4,8 - 4,8 - 4,8 - 4,8 
22: 171 Patricia Hes - Flóki frá Feti4,77
  SELE 5,0 - 4,8 - 5,3 - 4,5 - 4,5 
23: 212 Valerie Swart - Fáfnir frá Skjalaritara4,60
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,5 - 4,8 - 4,0 
24: 179 Leo Daniels - Íkorni frá Gyðjulind4,53
  SELE 4,3 - 4,5 - 5,0 - 4,8 - 4,0 
25: 283 Suzanna Sillem - Prins frá Wespurt4,50
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,3 
26: 016 Marijke Ferwerda - Hooge Weide`s Regnskúr4,43
  SELE 4,5 - 4,5 - 4,3 - 4,5 - 4,3 
26: 045 Jacqueline Smaal - Leysing frá Libèrté4,43
  SELE 4,8 - 4,3 - 4,5 - 4,5 - 3,8 
26: 163 Ingrid Ranzijn - Hylling frá Ásmundarstöðum4,43
  SELE 4,5 - 5,0 - 4,3 - 4,5 - 4,3 
26: 225 Sjaak Smeeing - Diljá frá Nyttland4,43
  SELE 4,5 - 5,0 - 4,5 - 4,0 - 4,3 
30: 155 Mieke Sturm - Tígull du Hadja4,37
  SELE 4,5 - 4,5 - 4,3 - 3,5 - 4,3 
30: 162 Freya Macke - Vignir Kandia4,37
  SELE 4,5 - 4,5 - 4,3 - 4,3 - 4,3 
32: 129 Anja van der Sluijs - Saeldingur fra Punktur4,27
  SELE 4,5 - 4,3 - 4,0 - 4,0 - 4,5 
33: 002 Monique Miedema - Fengur4,03
  SELE 3,8 - 4,0 - 3,8 - 4,3 - 4,3 
34: 229 Margo Ketels - Buska frá Aldenghoor3,93
  SELE 4,0 - 3,8 - 4,0 - 4,0 - 3,8 
35: 054 Renee Snoek-vlek - þota fra enni3,77
  SELE 4,3 - 2,5 - 4,0 - 3,5 - 3,8 
36: 050 Nadine Barendregt - Kjarval van de Immenhof3,70
  SELE 4,5 - 3,5 - 3,8 - 3,5 - 3,8 
--- 281 Kim van Dijk - Haddi von LaeisenhofGEDISKWALIFICEERD
  SELE 4,5 - 4,8 - 4,0 - 4,3 - 3,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016