uitslagen

2012 - V5Y Viergangenproef Vrijetijdsklasse Jeugd - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 111 Britta van der Linden - Grímnir frá Sólskini5,71
  TÖLT 5,0 - 4,0 - 4,5 - 5,0 - 5,5 = 4,83 
  TROT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
02: 109 Anne-Jet White - Spes frá Nyttland5,58
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  WALK 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
03: 266 Julia Konings - Kjalar frá Libèrté4,75
  TÖLT 3,5 - 4,0 - 4,0 - 4,0 - 4,0 = 4,00 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
04: 022 Robin Riphagen - Spútnik frá Aquadraat4,71
  TÖLT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,67 
  TROT 4,0 - 4,5 - 4,0 - 4,0 - 4,0 = 4,00 
  WALK 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  CANT 4,0 - 4,0 - 4,0 - 5,0 - 4,0 = 4,00 
05: 010 Evi Boekel - Hrappur van de Hoge Enk3,83
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 

2012 - V5Y Viergangenproef Vrijetijdsklasse Jeugd - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 109 Anne-Jet White - Spes frá Nyttland5,67
  SELE 5,6 - 5,8 - 5,5 - 5,6 - 5,8 
02: 111 Britta van der Linden - Grímnir frá Sólskini5,57
  SELE 5,8 - 5,6 - 5,4 - 5,5 - 5,6 
03: 010 Evi Boekel - Hrappur van de Hoge Enk5,00
  SELE 5,1 - 5,4 - 4,9 - 5,0 - 4,9 
04: 022 Robin Riphagen - Spútnik frá Aquadraat4,97
  SELE 5,0 - 5,4 - 4,9 - 4,9 - 5,0 
05: 266 Julia Konings - Kjalar frá Libèrté4,90
  SELE 4,9 - 4,9 - 4,8 - 4,9 - 4,9 
06: 065 Cecile Jacobs - Ljósadís vom Haus der Pferde4,87
  SELE 4,9 - 5,1 - 4,8 - 4,8 - 4,9 
07: 219 Michelle Jans - Yssa frá Fölskvi4,80
  SELE 4,6 - 4,8 - 4,8 - 4,8 - 4,8 
08: 117 Rinske Engelsma - Fengur frá kjóastödum4,73
  SELE 4,8 - 4,8 - 4,6 - 4,9 - 4,5 
09: 285 Manon de Munck - Abbadís Drangsdóttir4,70
  SELE 4,5 - 4,8 - 4,8 - 4,5 - 4,9 
10: 047 Angela Barendregt - Dagrenning frá Stangarholti4,67
  SELE 4,8 - 4,6 - 4,8 - 4,6 - 4,5 
11: 280 Sander Marsden - Ira4,57
  SELE 4,6 - 4,6 - 4,5 - 4,4 - 4,9 
12: 020 Danielle Mink - Yngvi frá Árbakka4,03
  SELE 3,9 - 4,4 - 4,5 - 3,6 - 3,8 
--- 205 Rianne Timmers - Skúmur van de LogtenburgGEDISKWALIFICEERD
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016