uitslagen

2013 - F4 Vijfgangen Sportklasse C - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDINSG
01: 090 Tara Van den Eede - Örvar vom Wotanshof5,05
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
  TROT 4,0 - 2,0 - 5,0 - 4,0 - 5,5 = 4,33 
  WALK 4,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  RENT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,33 
02: 098 Ada Kramer - Víkingur frá Ilper Skák4,86
  TÖLT 4,5 - 4,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
  TROT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,50 
  WALK 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  RENT 4,5 - 3,5 - 4,0 - 5,0 - 4,5 = 4,33 
03: 103 Els Corstens - Asi von Eickernstie4,83
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
  WALK 6,5 - 7,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  CANT 2,5 - 2,5 - 4,0 - 4,5 - 4,0 = 3,50 
  RENT 3,5 - 4,0 - 4,0 - 5,5 - 5,0 = 4,33 
04: 076 Aly van der Veen - Njóli frá Oddhóli4,25
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  TROT 4,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  WALK 4,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,67 
  CANT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  RENT 2,5 - 2,0 - 2,0 - 4,5 - 2,0 = 2,17 
    
--- 190 Anne Kleijburg - Ari vom SaringhofGEDISKWALIFICEERD
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,17 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,83 
  CANT 2,5 - 2,5 - 4,0 - 2,0 - 2,5 = 2,50 
  RENT 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,5 - 4,5 = 4,67 

2013 - F4 Vijfgangen Sportklasse C - Selectie

PLA#RUITER / PAARDINSG
01: 090 Tara Van den Eede - Örvar vom Wotanshof5,60
  SELE 5,7 - 5,7 - 5,4 
02: 190 Anne Kleijburg - Ari vom Saringhof5,43
  SELE 5,4 - 5,6 - 5,3 
03: 098 Ada Kramer - Víkingur frá Ilper Skák5,03
  SELE 5,3 - 4,8 - 5,0 
04: 076 Aly van der Veen - Njóli frá Oddhóli4,97
  SELE 4,8 - 5,3 - 4,8 
05: 103 Els Corstens - Asi von Eickernstie4,83
  SELE 4,7 - 5,0 - 4,8 
06: 006 Emma van der Veer - Snerra frá Nyttland4,80
  SELE 5,0 - 4,6 - 4,8 
07: 002 Kyra van Herwijnen - sleipnir fra Skidbakka 34,73
  SELE 4,9 - 4,8 - 4,5 
08: 024 Claudia Nijdam - Vinur frá Ási4,70
  SELE 4,3 - 5,0 - 4,8 
09: 166 Marit Scheen - Ræna frá Aldenghoor4,63
  SELE 4,2 - 4,7 - 5,0 
10: 143 Ingrid Ranzijn - Hylling frá Ásmundarstöðum4,43
  SELE 4,7 - 4,5 - 4,1 
10: 265 Michelle Joosen - Svalbrá from Stickland4,43
  SELE 4,4 - 4,1 - 4,8 
12: 228 Valerie Van Helvoort-Kortrijk - Gísla frá Aquadraat4,40
  SELE 4,0 - 4,4 - 4,8 
13: 095 Linda Henneman - Myllu-Ketill frá Daoli4,37
  SELE 3,7 - 4,6 - 4,8 
14: 032 Marit van Dongen - Maístjarna frá Þóreyjarnúpi4,33
  SELE 4,3 - 4,3 - 4,4 
15: 249 Daan Baaij - Yggur frá Sælukoti4,13
  SELE 4,4 - 4,2 - 3,8 
16: 240 Marian Berix - Ljóma frá Stóra-Gerði4,07
  SELE 3,9 - 4,4 - 3,9 
17: 123 Roos Lubbers - Gloría frá Sælukoti3,97
  SELE 4,0 - 4,1 - 3,8 
18: 183 Nynke Horjus - Geigur frá Feti3,90
  SELE 3,8 - 4,1 - 3,8 
19: 144 Renee Snoek-vlek - Skýla fra Kanastöðum3,57
  SELE 3,8 - 3,3 - 3,6 
20: 276 Herman van Wissen - Gjosta fra Skardi3,37
  SELE 3,2 - 3,4 - 3,5 
21: 101 Sandra van Velsen - Brella frá Oddhóli3,27
  SELE 3,5 - 3,1 - 3,2 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016