uitslagen

2014 - F1 Vijfgangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 140 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,50
  TÖLT 6,0 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 6,83 
  TROT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,5 = 5,83 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  RENT 6,0 - 6,5 - 7,5 - 7,0 - 6,5 = 6,67 
02: 188 Erik Spee - Hrammur frá Efra-Nupi6,26
  TÖLT 5,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TROT 6,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  RENT 5,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,33 
03: 122 Noortje de Laat - Seifur frá Prestsbakka6,09
  TÖLT 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,67 
  TROT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,50 
  WALK 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,83 
  CANT 4,5 - 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,33 
  RENT 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
04: 217 Irma Schortinghuis - Gabríel frá Hóli (Dalvík)6,00
  TÖLT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  TROT 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
  WALK 5,0 - 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,0 - 6,0 = 5,83 
  RENT 6,5 - 7,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
05: 131 Iris Groenestijn-de Jonge - Drífandi van de Blanke Waal5,86
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  RENT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,50 
05: 138 Yvonne Groven - Árni Geir frá Feti5,86
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 6,5 - 7,0 - 6,0 = 6,17 
  TROT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  RENT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
--- 143 Jaap Groven - Lúðvík frá FetiWithdrawn

2014 - F1 Vijfgangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 140 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,20
  SELE 5,8 - 6,2 - 6,2 - 6,2 - 6,4 
02: 138 Yvonne Groven - Árni Geir frá Feti6,13
  SELE 6,2 - 6,2 - 6,1 - 5,9 - 6,1 
03: 188 Erik Spee - Hrammur frá Efra-Nupi6,07
  SELE 6,1 - 6,1 - 6,0 - 6,1 - 5,9 
04: 143 Jaap Groven - Lúðvík frá Feti5,90
  SELE 5,9 - 6,1 - 6,0 - 5,4 - 5,8 
05: 122 Noortje de Laat - Seifur frá Prestsbakka5,87
  SELE 6,4 - 5,6 - 5,7 - 6,0 - 5,9 
05: 131 Iris Groenestijn-de Jonge - Drífandi van de Blanke Waal5,87
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,9 - 5,9 - 5,9 
05: 217 Irma Schortinghuis - Gabríel frá Hóli (Dalvík)5,87
  SELE 5,7 - 5,9 - 5,6 - 6,0 - 6,2 
08: 198 Pim van der Sloot - Ösp frá Hofi5,80
  SELE 6,1 - 6,1 - 5,9 - 5,4 - 5,4 
09: 078 Annet Kerstjens - Brandur frá Flugúmýri II5,10
  SELE 5,0 - 5,7 - 5,0 - 4,6 - 5,3 
10: 108 Michelle van Blitterswijk - Hringur frá Fossi4,57
  SELE 5,1 - 4,4 - 4,1 - 5,8 - 4,2 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016