uitslagen

2015 - V2 Viergangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 118 Toke van Branteghem - Oddviti frá Bessastöðum5,90
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  TROT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,50 
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,17 
02: 164 Dester van Nunen - Flóki frá Breiðablik5,83
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,50 
  TROT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,67 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
03: 038 Marjolein Strikkers - Bóas frá Vatnsleysu5,50
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  WALK 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 4,0 - 4,5 = 5,17 
04: 009 Daja van Nunen - Djarfur frá Breiðablik5,40
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  CANT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  TÖLT 3,0 - 5,5 - 4,5 - 4,5 - 3,0 = 4,00 
05: 028 Mieke van Herwijnen - Hnokkadís frá Árbakka4,80
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,17 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,33 
  CANT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
05: 031 Nadine Barendregt - Punktur frá Skarði4,80
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,17 
  CANT 3,0 - 2,0 - 2,0 - 1,0 - 0,0 = 1,67 
  TÖLT 4,0 - 6,0 - 5,0 - 6,0 - 6,5 = 5,67 

2015 - V2 Viergangen - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
06: 031 Nadine Barendregt - Punktur frá Skarði5,70
  TÖLT 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  TROT 6,0 - 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  WALK 6,0 - 6,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 = 5,83 
07: 040 Lisa Vermaas - Eygló van ´t Hanenland5,57
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,67 
  TROT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,0 - 6,0 = 5,50 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 = 5,67 
08: 134 Manon de Munck - Öskubuska frá Fjós Héri5,40
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  TROT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 = 5,00 
  CANT 5,5 - 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
09: 057 Cunera Rauwerda - Hraði frá Úlfsstöðum5,13
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 4,5 - 5,0 - 3,0 - 4,0 - 3,5 = 4,00 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 4,0 - 4,5 = 4,83 
  CANT 4,5 - 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
--- 029 Emma van der Veer - Fúga frá BreiðablikWithdrawn

2015 - V2 Viergangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 038 Marjolein Strikkers - Bóas frá Vatnsleysu5,83
  SELE 5,4 - 5,8 - 6,0 - 5,9 - 5,8 
01: 118 Toke van Branteghem - Oddviti frá Bessastöðum5,83
  SELE 5,6 - 5,6 - 5,7 - 6,2 - 6,2 
03: 028 Mieke van Herwijnen - Hnokkadís frá Árbakka5,70
  SELE 5,7 - 5,7 - 5,7 - 5,6 - 5,9 
03: 164 Dester van Nunen - Flóki frá Breiðablik5,70
  SELE 5,7 - 5,6 - 5,6 - 5,8 - 5,9 
05: 009 Daja van Nunen - Djarfur frá Breiðablik5,67
  SELE 5,2 - 5,8 - 5,6 - 5,6 - 5,8 
06: 031 Nadine Barendregt - Punktur frá Skarði5,53
  SELE 5,5 - 5,4 - 5,3 - 5,7 - 5,8 
06: 040 Lisa Vermaas - Eygló van ´t Hanenland5,53
  SELE 5,5 - 5,7 - 5,6 - 5,5 - 5,5 
08: 029 Emma van der Veer - Fúga frá Breiðablik5,43
  SELE 5,6 - 5,3 - 5,3 - 5,5 - 5,5 
09: 057 Cunera Rauwerda - Hraði frá Úlfsstöðum5,40
  SELE 5,4 - 5,4 - 5,4 - 5,4 - 5,7 
09: 134 Manon de Munck - Öskubuska frá Fjós Héri5,40
  SELE 5,6 - 5,5 - 4,9 - 5,4 - 5,3 
11: 104 Agnes Engelsma - Spes frá Nýttland5,37
  SELE 5,2 - 5,1 - 5,5 - 5,4 - 5,6 
12: 015 Anne-Claire Meijer - Glær frá Fitjum5,33
  SELE 5,2 - 5,2 - 5,5 - 5,4 - 5,4 
12: 102 Anne-Jet White - Smellur vom Murrtal5,33
  SELE 4,3 - 5,3 - 5,4 - 5,3 - 5,5 
12: 105 Anne Hiemstra - Kolka frá Aldenghoor5,33
  SELE 5,4 - 5,1 - 5,4 - 5,3 - 5,3 
15: 024 Leo Daniels - Íkorni frá Gyðjulind5,30
  SELE 5,2 - 4,9 - 5,3 - 5,4 - 5,6 
16: 157 Tessel de Jager - Terna frá Heiða-Faxi5,20
  SELE 4,9 - 5,1 - 5,3 - 5,6 - 5,2 
17: 037 Ellen Meesters - Wylers Óskadís frá Aquadraat5,13
  SELE 5,2 - 4,9 - 4,8 - 5,3 - 5,6 
18: 011 Murielle Swaab - Kerski -5,10
  SELE 4,9 - 4,6 - 5,4 - 5,1 - 5,3 
18: 039 Anne-Marie Beddegenoots - Títan frá Heiða-Faxi5,10
  SELE 5,3 - 4,8 - 5,1 - 5,3 - 4,9 
18: 174 Wilma ter Schure-van Leeuwen - Dóni frá Dilaska5,10
  SELE 5,1 - 4,6 - 4,9 - 5,3 - 5,3 
21: 026 Lotte Foole - Torfi frá Heiða-Faxi5,03
  SELE 5,2 - 4,9 - 4,8 - 5,0 - 5,2 
22: 151 Ute Hofmann - Bjartur vom Weiherhof5,00
  SELE 4,5 - 4,9 - 5,0 - 5,1 - 5,7 
23: 148 Renee Snoek - Þota frá Enni4,93
  SELE 4,9 - 4,9 - 5,0 - 4,9 - 5,0 
24: 137 Herman van Wissen - Kuldi frá Skarði4,90
  SELE 5,2 - 4,8 - 4,6 - 4,9 - 5,0 
25: 010 Astrid Rueb - Bláinn frá Álfsengi4,73
  SELE 4,9 - 4,5 - 4,0 - 4,8 - 5,2 
25: 053 Iris Lavigne - Prudur from Fitjamyri4,73
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,7 - 4,7 - 5,0 
25: 089 Dylan Humble - Askja van Giersbergen4,73
  SELE 4,2 - 5,3 - 4,3 - 4,9 - 5,0 
28: 090 Anne-Claire Meijer - Moli frá Köldukinn4,37
  SELE 4,6 - 4,1 - 4,4 - 4,0 - 4,9 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016