uitslagen

2016 - V2 Viergangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 003 Ariadne Rüthlein - Hagall von der Fuchsfarm6,70
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  TROT 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,5 - 7,0 = 7,17 
  WALK 7,5 - 7,0 - 7,5 - 7,0 - 6,5 = 7,17 
  CANT 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 = 6,50 
02: 085 Yoni Blom - Djorn frá Nýttland6,17
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,50 
  TROT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 5,5 = 6,17 
  TÖLT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
03: 026 Chris Blom - Hrannar van de Logtenburg6,00
  TÖLT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 5,5 = 6,00 
03: 249 Silke Kosse - Barón frá Waldthorst6,00
  TÖLT 4,0 - 4,0 - 4,0 - 5,5 - 6,0 = 4,50 
  TROT 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 = 6,67 
  WALK 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,67 
  CANT 7,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TÖLT 6,0 - 5,0 - 5,0 - 6,0 - 6,0 = 5,67 
05: 203 Bram van Steen - Djarfur frá Breiðablik5,97
  TÖLT 6,0 - 6,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 = 5,83 
  TROT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
  WALK 6,5 - 6,5 - 6,0 - 7,0 - 6,0 = 6,33 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  TÖLT 6,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 - 6,0 = 5,50 
06: 223 Annefloor Bouman - Gjúga frá Lálendi5,87
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  WALK 6,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  CANT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,5 - 6,5 = 6,00 
07: 187 Valerie van Helvoort-Kortrijk - Djásn Svartursdóttir frá Lálendi4,80
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 = 5,67 
  TROT 4,0 - 4,0 - 2,0 - 0,0 - 0,0 = 2,00 
  WALK 4,5 - 4,0 - 4,0 - 4,5 - 4,5 = 4,33 
  CANT 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,67 

2016 - V2 Viergangen - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
06: 223 Annefloor Bouman - Gjúga frá Lálendi6,00
  TÖLT 5,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 = 6,17 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,00 
06: 249 Silke Kosse - Barón frá Waldthorst6,00
  TÖLT 4,5 - 4,0 - 5,0 - 4,0 - 5,0 = 4,50 
  TROT 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  WALK 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,83 
  CANT 7,0 - 7,0 - 6,5 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,5 - 5,5 = 5,17 
08: 033 Lisa Vermaas - Eygló van ´t Hanenland5,80
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,67 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
09: 243 Antonia Irmer - Neista von Borler5,77
  TÖLT 4,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 - 5,0 = 5,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,5 = 6,00 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  CANT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,17 
  TÖLT 6,0 - 6,5 - 6,5 - 5,5 - 6,0 = 6,17 
10: 168 marjolein strikkers - Bóas frá Vatnsleysu5,50
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,67 
  CANT 6,0 - 5,0 - 5,0 - 4,0 - 5,5 = 5,17 
  TÖLT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 = 5,67 
--- 138 Yvonne Groven-Tol - Dimmi frá FlagbjarnarholtiWithdrawn

2016 - V2 Viergangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 003 Ariadne Rüthlein - Hagall von der Fuchsfarm6,63
  SELE 6,9 - 6,8 - 6,4 - 6,2 - 6,7 
02: 187 Valerie van Helvoort-Kortrijk - Djásn Svartursdóttir frá Lálendi6,13
  SELE 6,3 - 6,3 - 5,8 - 5,6 - 6,5 
03: 026 Chris Blom - Hrannar van de Logtenburg6,07
  SELE 6,1 - 6,2 - 6,1 - 5,0 - 6,0 
04: 085 Yoni Blom - Djorn frá Nýttland5,97
  SELE 6,0 - 6,2 - 6,0 - 5,6 - 5,9 
05: 203 Bram van Steen - Djarfur frá Breiðablik5,93
  SELE 6,1 - 5,9 - 5,9 - 5,2 - 6,0 
06: 223 Annefloor Bouman - Gjúga frá Lálendi5,90
  SELE 5,9 - 6,0 - 5,8 - 5,5 - 6,3 
07: 033 Lisa Vermaas - Eygló van ´t Hanenland5,87
  SELE 5,9 - 6,0 - 5,9 - 5,3 - 5,8 
07: 168 marjolein strikkers - Bóas frá Vatnsleysu5,87
  SELE 5,8 - 6,0 - 5,8 - 5,4 - 6,0 
09: 138 Yvonne Groven-Tol - Dimmi frá Flagbjarnarholti5,83
  SELE 6,0 - 5,7 - 6,0 - 5,5 - 5,8 
09: 243 Antonia Irmer - Neista von Borler5,83
  SELE 5,6 - 6,0 - 5,9 - 5,2 - 6,1 
09: 249 Silke Kosse - Barón frá Waldthorst5,83
  SELE 6,0 - 5,8 - 5,2 - 5,7 - 6,0 
12: 036 Anjo Blom - Gráni van de Logtenburg5,80
  SELE 5,8 - 5,8 - 5,8 - 5,7 - 5,8 
12: 219 Erik Spee - Lótus frá Malou5,80
  SELE 5,8 - 5,8 - 5,8 - 5,3 - 6,0 
14: 051 Christa Rike - Glanni frá Ytri-Hofdölum5,77
  SELE 5,8 - 6,0 - 5,8 - 5,5 - 5,7 
15: 101 Bram Vervest - Ísafold Flugsvinnardóttir van de Hoge Enk5,73
  SELE 5,8 - 6,1 - 5,7 - 5,5 - 5,7 
16: 031 Manuela Lekkerkerker - Ari frá Árbakka5,63
  SELE 5,6 - 5,6 - 5,6 - 5,7 - 6,1 
17: 097 Anita Humble Westerhuis - Ogny frá Hofi5,57
  SELE 5,8 - 5,8 - 5,3 - 5,1 - 5,6 
18: 052 Nadine Barendregt - Punktur frá Skarði5,50
  SELE 5,7 - 5,9 - 5,4 - 5,2 - 5,4 
18: 144 Willeke Zwaans - Indía frá Rósagrund5,50
  SELE 5,7 - 5,5 - 5,5 - 4,8 - 5,5 
18: 188 Kim Stiers - Glöð vom Kranichtal5,50
  SELE 5,4 - 5,6 - 5,3 - 5,5 - 5,6 
21: 032 Emma van der Veer - Fúga frá Breiðablik5,47
  SELE 5,7 - 5,5 - 5,1 - 5,7 - 5,2 
21: 053 Kaarina Metz - Ægir frá Móbergi5,47
  SELE 5,6 - 5,6 - 5,3 - 5,0 - 5,5 
21: 163 Agnes-Engelsma - Spes frá Nýttland5,47
  SELE 5,5 - 5,6 - 5,5 - 5,4 - 5,4 
24: 147 Bo Cavens - Unnar frá Blönduósi5,43
  SELE 5,4 - 5,7 - 5,5 - 4,7 - 5,4 
25: 235 Indra Strodt - Stubbur5,40
  SELE 5,5 - 5,6 - 5,3 - 5,2 - 5,4 
26: 117 Ines Ripperda - Hjartan van ´t Hanenland5,37
  SELE 5,4 - 5,7 - 5,2 - 5,0 - 5,5 
27: 040 Monique Cox - Latfara frá Malou5,33
  SELE 5,3 - 5,6 - 5,4 - 4,4 - 5,3 
27: 133 Jaap Groven - Prins frá Wetsinghe5,33
  SELE 5,2 - 5,3 - 5,5 - 5,1 - 5,6 
29: 048 Marit Graaumans - Goði5,30
  SELE 5,1 - 5,3 - 5,2 - 5,6 - 5,4 
30: 210 Wilma ter Schure-van Leeuwen - Dóni frá Dilaska5,27
  SELE 5,1 - 5,5 - 5,4 - 4,8 - 5,3 
31: 116 Renee Snoek - Þota frá Enni5,17
  SELE 5,7 - 5,2 - 5,1 - 5,0 - 5,2 
31: 146 Iris Lavigne - Prudur from Fitjamyri5,17
  SELE 5,4 - 5,3 - 4,9 - 5,1 - 5,1 
33: 027 Marleen Merkens - Léttir frá Spor5,03
  SELE 5,1 - 5,1 - 4,9 - 4,9 - 5,4 
34: 076 Herman van Wissen - Kuldi frá Skarði4,97
  SELE 5,0 - 5,0 - 4,9 - 4,8 - 5,1 
35: 207 Mady Ann Lie - Mtindur frá Vinskap4,90
  SELE 5,1 - 5,3 - 4,9 - 4,5 - 4,7 
36: 028 Cunera Rauwerda - Vippa von Semriach4,70
  SELE 5,1 - 4,8 - 4,9 - 4,3 - 4,4 
36: 057 Arnout Bakker - Jörð frá Aquadraat4,70
  SELE 4,7 - 4,7 - 4,7 - 4,2 - 5,3 
38: 054 Kaarina Metz - Bragi frá Ytri-Skógum3,83
  SELE 3,6 - 3,4 - 4,1 - 4,2 - 3,8 
--- 065 Belinda Bonting - Týri frá Ilper SkákGEDISKWALIFICEERD
  SELE 5,6 - 5,9 - 4,9 - 5,1 - 5,9 
--- 148 Lotte Foole - Torfi frá Heiða-FaxiGEDISKWALIFICEERD
  SELE 5,1 - 4,5 - 4,2 - 3,1 - 4,1 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016