uitslagen

2003 NK - V3A - Viergangenproef vrijetijdsklasse A - A-Finale

POS# - RUITER/PAARDTOT
1174 - Esther van Moppes / Logi frá Rödli6,17
2035 - Huub Ruisbroek / Myrkur6,13
3151 - Arja Schuurmans / Skessa von Darthoven6,13
4108 - Marja Meens / Hrokur van de Lappenvoorde6,13
5142 - Sandra Averesche-van den Houte / Landfari frá Sólskinni6,08
6146 - Elke Schilders / Lara van Bokt5,88
7135 - Annemarie Wittebrood / Seytill van Ransbeek5,71

2003 NK - V3A - Viergangenproef vrijetijdsklasse A - B-Finale

POS# - RUITER/PAARDTOT
7151 - Arja Schuurmans / Skessa von Darthoven6,04
8088 - Douwine Aal / Fridur frá Freon5,79
9036 - Eefke Platel / Grettja frá Runi Fiume5,63
10038 - Maya van Prooyen / Tandri frá Péterstödum5,63
11126 - Tamara Michielsen / B-Litla fra Runni Fiume5,54
12153 - Jacco Suijkerbuijk / Dux frá Fölski5,50
13065 - Emma van Dijk / Bjarki frá Runni Fiume5,42

2003 NK - V3A - Viergangenproef vrijetijdsklasse A - Selectie

POS# - RUITER/PAARDTOT
1174 - Esther van Moppes / Logi frá Rödli6,33
2108 - Marja Meens / Hrokur van de Lappenvoorde6,17
3135 - Annemarie Wittebrood / Seytill van Ransbeek6,07
4035 - Huub Ruisbroek / Myrkur6,00
5146 - Elke Schilders / Lara van Bokt5,93
6142 - Sandra Averesche-van den Houte / Landfari frá Sólskinni5,93
7151 - Arja Schuurmans / Skessa von Darthoven5,90
8088 - Douwine Aal / Fridur frá Freon5,87
9038 - Maya van Prooyen / Tandri frá Péterstödum5,87
10036 - Eefke Platel / Grettja frá Runi Fiume5,77
11153 - Jacco Suijkerbuijk / Dux frá Fölski5,73
12065 - Emma van Dijk / Bjarki frá Runni Fiume5,73
13126 - Tamara Michielsen / B-Litla fra Runni Fiume5,73
14106 - Rolinka van Markus / Eik R. van de Lappenvoorde5,57
15155 - Deja Verhoef / Ingvar fra Aldenghoor5,50
16002 - Sjoerd Willimsen / Hjarta van Twaell5,43
17097 - Silvana Fava / Vafi fra Aldenghoor5,30
18187 - Ilonka Hoveling / Biskup Njördur van 't Steenfort5,27
19030 - Vivian Harmsen / Eski frá Breiðablik5,20
20061 - Sylvain Bogaerts / Nippa5,13
21019 - Sofie van Scheyen / Stígur van de Grolhorst5,13
22107 - Marja Meens / All frá Liberte5,03
23063 - Meritha van Lit / Abbadis fra Galtarlaek5,00
24083 - Petra Mettau / Gandur van het Oude Diep4,17
25193 - Guido Bogaerts / Kobra frá Mosfelli3,90
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016