uitslagen

2016 - T2 Tölt - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 231 Nadja Wohllaib - Eldur vom Schwäbischen Wald6,84
  ANY 7,0 - 7,5 - 7,0 - 7,5 - 7,5 = 7,33 
  SLOW 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  VRIJ 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
02: 226 Franka Struik - Húni vom Barghof6,67
  ANY 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  VRIJ 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,83 
03: 022 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,58
  ANY 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
  VRIJ 6,5 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 6,83 
04: 025 Wilma van Duuren - Árvakur frá Vorsabæ II6,54
  ANY 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  SLOW 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  VRIJ 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,83 
05: 128 Mark Timmerman - Geyfa vom Kranichtal6,09
  ANY 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  SLOW 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  VRIJ 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
06: 042 Mieke van Vroenhoven - Grímnir frá Blík6,08
  ANY 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 6,00 
  SLOW 6,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,67 
  VRIJ 6,5 - 6,5 - 6,5 - 5,5 - 6,0 = 6,33 
--- 162 Anne-Lene Holm - Bjartur von Hof OsterkampWithdrawn
--- 228 Ralf Wohllaib - Hulda vom RappenhofWithdrawn
--- 229 Ralf Wohllaib - Tún von BorbeckWithdrawn

2016 - T2 Tölt - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 022 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,83
  SELE 6,9 - 6,6 - 6,9 - 6,8 - 6,8 
02: 228 Ralf Wohllaib - Hulda vom Rappenhof6,67
  SELE 6,4 - 6,4 - 6,8 - 6,9 - 6,8 
03: 226 Franka Struik - Húni vom Barghof6,50
  SELE 6,5 - 6,6 - 6,4 - 6,3 - 6,8 
04: 025 Wilma van Duuren - Árvakur frá Vorsabæ II6,47
  SELE 6,5 - 6,0 - 6,6 - 6,6 - 6,3 
05: 229 Ralf Wohllaib - Tún von Borbeck6,40
  SELE 6,4 - 6,4 - 6,4 - 6,8 - 4,9 
06: 231 Nadja Wohllaib - Eldur vom Schwäbischen Wald6,23
  SELE 6,1 - 6,5 - 6,1 - 6,8 - 6,1 
07: 128 Mark Timmerman - Geyfa vom Kranichtal6,17
  SELE 6,3 - 5,8 - 6,1 - 6,1 - 6,3 
07: 162 Anne-Lene Holm - Bjartur von Hof Osterkamp6,17
  SELE 6,3 - 6,1 - 5,9 - 6,4 - 6,1 
09: 042 Mieke van Vroenhoven - Grímnir frá Blík6,13
  SELE 6,0 - 6,3 - 6,1 - 6,3 - 5,4 
10: 033 Lisa Vermaas - Eygló van ´t Hanenland5,97
  SELE 6,1 - 6,0 - 6,4 - 5,8 - 5,6 
11: 163 Agnes-Engelsma - Spes frá Nýttland5,53
  SELE 5,5 - 5,6 - 5,8 - 5,5 - 5,0 
12: 090 Iris Groenestijn - Váli frá Smáhúsum5,27
  SELE 5,5 - 5,0 - 5,3 - 5,6 - 4,8 
13: 191 Arja Schuurmans - Göfgi frá Útnyrðingsstöðum4,93
  SELE 5,4 - 4,5 - 4,8 - 6,4 - 4,6 
--- 184 Jin van Werven - Greipur frá MóskógumGEDISKWALIFICEERD
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016