uitslagen

2009 - T1 - Tölt: A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 041 Anjo Blom - Agla vom Saringhof7,28
  SLOW 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,0 - 7,0 = 6,83 
  TEMP 8,0 - 7,5 - 7,5 - 6,5 - 7,5 = 7,50 
  FAST 8,0 - 7,0 - 7,5 - 7,5 - 7,5 = 7,50 
02: 169 Odette Nijssen - Bragi frá Aldenghoor7,00
  SLOW 7,5 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 = 6,83 
  TEMP 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,5 - 6,5 = 7,17 
  FAST 7,0 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
03: 098 Mark Timmerman - Toppur vom Störtal6,67
  SLOW 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,0 - 6,0 = 6,50 
  TEMP 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,0 - 6,5 = 6,50 
  FAST 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,5 - 6,5 = 7,00 
04: 108 Arja Schuurmans - Týr frá Ytri-Skógum6,61
  SLOW 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TEMP 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
  FAST 7,5 - 7,5 - 8,0 - 7,5 - 7,0 = 7,50 
05: 197 Yoni Blom - Boreas frá Breuerson6,56
  SLOW 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  TEMP 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,50 
  FAST 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 = 6,67 
06: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,22
  SLOW 6,0 - 7,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,17 
  TEMP 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  FAST 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
    
--- 057 Jessie Huijbers - Mist van de WaaldijkWithdrawn

2009 - T1 - Tölt: Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 057 Jessie Huijbers - Mist van de Waaldijk7,23
  SELE 7,3 - 6,8 - 7,3 - 7,2 - 7,2 
02: 041 Anjo Blom - Agla vom Saringhof6,83
  SELE 6,7 - 6,3 - 7,2 - 6,8 - 7,0 
03: 098 Mark Timmerman - Toppur vom Störtal6,67
  SELE 6,8 - 6,7 - 6,8 - 6,5 - 6,3 
04: 169 Odette Nijssen - Bragi frá Aldenghoor6,63
  SELE 6,7 - 6,5 - 6,8 - 6,7 - 6,3 
05: 197 Yoni Blom - Boreas frá Breuerson6,57
  SELE 6,7 - 6,8 - 6,2 - 6,2 - 6,8 
06: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir6,00
  SELE 6,0 - 5,8 - 5,8 - 6,2 - 6,5 
06: 108 Arja Schuurmans - Týr frá Ytri-Skógum6,00
  SELE 5,8 - 0,0 - 6,0 - 6,3 - 6,2 
08: 060 Reineke de Laat - Fína frá Skjóðu5,93
  SELE 5,8 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,2 
09: 078 Anouk Hoogers - Orrigal vom Saringhof5,90
  SELE 5,7 - 6,2 - 5,8 - 5,7 - 6,2 
09: 207 Astrid Deen - Roði frá Lágafelli5,90
  SELE 6,3 - 5,7 - 6,0 - 5,5 - 6,0 
11: 217 Kurt Keppens - Samson vom Lucahof5,87
  SELE 5,8 - 5,8 - 6,0 - 5,8 - 6,5 
12: 090 Dennis Fransen - Skór von Ravenstein5,63
  SELE 5,3 - 5,8 - 6,2 - 5,8 - 5,3 
13: 158 Cora Wijmans - Þór frá Dýrðlingurhof5,50
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,5 - 5,0 - 5,5 
14: 006 Silke Kosse - Nathan von Ravenstein5,17
  SELE 5,0 - 5,3 - 5,2 - 5,0 - 5,3 
15: 045 Martine Andries - Sólfari frá Nyttland4,87
  SELE 4,8 - 5,0 - 4,5 - 4,8 - 5,3 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016