uitslagen

2010 - T2 Tölt - A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 107 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,84
  ANY 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,0 - 8,0 = 7,00 
  SLOW 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  VRIJ 6,5 - 7,0 - 8,0 - 6,0 - 8,0 = 7,17 
02: 115 Arja Schuurmans - Vignir (Sikill) fra Åstedet 26,71
  ANY 6,5 - 6,5 - 6,0 - 7,0 - 7,0 = 6,67 
  SLOW 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 = 5,83 
  VRIJ 7,5 - 6,5 - 7,0 - 7,5 - 7,0 = 7,17 
02: 152 Ralf Wohllaib - Alma fra Aldenghoor6,71
  ANY 6,5 - 6,5 - 7,5 - 6,0 - 7,5 = 6,83 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 7,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  VRIJ 7,0 - 6,5 - 6,0 - 7,0 - 6,5 = 6,67 
04: 093 Mieke van Herwijnen - Spá frá Ármóti6,46
  ANY 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 7,5 = 6,17 
  SLOW 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  VRIJ 6,5 - 6,5 - 7,5 - 6,5 - 8,0 = 6,83 
05: 106 Bo Cavens - Týrson vom Saringhof6,00
  ANY 7,0 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 7,5 = 6,83 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 6,0 - 5,0 - 5,0 = 5,83 
  VRIJ 6,5 - 6,0 - 4,5 - 4,0 - 6,5 = 5,67 
06: 119 Erik Spee - Mozart frá Fjalli5,79
  ANY 6,0 - 6,0 - 7,0 - 6,5 - 7,0 = 6,50 
  SLOW 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  VRIJ 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 

2010 - T2 Tölt - B-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
06: 119 Erik Spee - Mozart frá Fjalli5,92
  ANY 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  SLOW 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,0 - 6,0 = 5,83 
  VRIJ 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 6,0 = 5,67 
07: 150 Franka Struik - Tun von Borbeck5,87
  ANY 6,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,5 = 6,00 
  SLOW 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 6,5 = 5,83 
  VRIJ 6,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
08: 140 Marieke Ensing - Elja van Klein Gasteren5,71
  ANY 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  SLOW 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  VRIJ 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
09: 110 Hans Stupers - Þyrill vom Laeisenhof5,29
  ANY 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  SLOW 5,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 - 5,0 = 5,17 
  VRIJ 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,0 - 5,5 = 5,00 
10: 138 Lodewijk Bonnez - Sóta fra Klitten5,17
  ANY 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
  SLOW 5,5 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  VRIJ 5,0 - 4,0 - 5,0 - 4,5 - 3,5 = 4,50 
--- 149 Franka Struik - Lipur frá AldenghoorWithdrawn

2010 - T2 Tölt - Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 107 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,87
  SELE 6,5 - 7,0 - 6,4 - 7,1 - 7,5 
02: 106 Bo Cavens - Týrson vom Saringhof6,70
  SELE 6,8 - 6,8 - 6,9 - 6,4 - 6,5 
02: 152 Ralf Wohllaib - Alma fra Aldenghoor6,70
  SELE 6,5 - 6,8 - 6,8 - 6,5 - 7,1 
04: 093 Mieke van Herwijnen - Spá frá Ármóti6,53
  SELE 6,3 - 6,5 - 6,5 - 6,6 - 7,4 
05: 115 Arja Schuurmans - Vignir (Sikill) fra Åstedet 26,30
  SELE 6,9 - 5,8 - 6,1 - 6,3 - 6,5 
06: 149 Franka Struik - Lipur frá Aldenghoor6,27
  SELE 6,1 - 6,4 - 6,0 - 6,3 - 6,4 
06: 150 Franka Struik - Tun von Borbeck6,27
  SELE 6,3 - 6,6 - 5,9 - 5,8 - 6,6 
08: 119 Erik Spee - Mozart frá Fjalli6,23
  SELE 6,4 - 5,9 - 5,4 - 6,4 - 6,4 
09: 140 Marieke Ensing - Elja van Klein Gasteren6,13
  SELE 5,5 - 6,6 - 5,8 - 6,0 - 6,6 
10: 138 Lodewijk Bonnez - Sóta fra Klitten6,10
  SELE 6,1 - 5,8 - 5,5 - 6,4 - 6,6 
11: 110 Hans Stupers - Þyrill vom Laeisenhof6,07
  SELE 6,0 - 6,6 - 5,5 - 5,9 - 6,3 
12: 200 Charlotte White - Silfri frá Hákoti6,00
  SELE 6,0 - 5,9 - 5,5 - 6,1 - 6,4 
13: 196 Mariëlle Schimmel - Rúbín frá Goðuskapi5,87
  SELE 5,8 - 6,0 - 5,8 - 4,9 - 6,5 
14: 032 Margien Verkuyl - Kolbakur fra Grauballe Mark5,43
  SELE 5,4 - 5,5 - 5,0 - 5,6 - 5,4 
15: 041 Elizabeth Adams - Óðinn frá Vallanesi5,40
  SELE 5,3 - 5,1 - 5,4 - 5,5 - 5,8 
16: 231 Arja Schuurmans - Gáski frá Hestalund5,37
  SELE 5,1 - 4,0 - 5,5 - 6,4 - 5,5 
17: 170 Els van der Heijden - Eldursson frá Lorti5,30
  SELE 5,0 - 5,4 - 4,8 - 5,8 - 5,5 
18: 035 Angela Drecker - Hróki frá Fitjum4,90
  SELE 5,0 - 2,5 - 4,6 - 5,4 - 5,1 
19: 180 Elcke Maas - Jóki frá De Kronkel4,47
  SELE 4,4 - 4,6 - 3,8 - 4,4 - 4,9 
20: 145 Marjolein Strikkers - Flóki frá Feti4,37
  SELE 4,8 - 3,9 - 4,3 - 4,0 - 5,8 
21: 013 Annette van Vollenhoven - Lóðinn frá Aldenghoor4,03
  SELE 3,9 - 3,1 - 4,4 - 3,8 - 4,8 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016