uitslagen

2010 - V3 Viergangen - A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 223 Odette Nijssen - Grímnir frá Blík5,70
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 6,0 - 5,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,67 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,83 
  CANT 5,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  MEDI 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
02: 090 Monique van Erp - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,33
  TÖLT 4,5 - 5,5 - 4,0 - 4,0 - 4,5 = 4,33 
  TROT 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 = 6,00 
  MEDI 4,5 - 5,0 - 4,0 - 4,5 - 4,0 = 4,33 
03: 025 Bas Cornielje - Einir frá Smáhúsum5,30
  TÖLT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  MEDI 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
04: 062 Astrid Rueb - Rösk vom Wiesenhof5,27
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  TROT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  MEDI 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
04: 082 Wilma van Duuren - Árvakur frá Vorsabae II5,27
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  TROT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  CANT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  MEDI 5,0 - 5,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,50 
06: 053 Silke Kosse - Gáta frá Fitjum5,23
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  MEDI 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
07: 080 Kiki Dirix - Varpa5,00
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,0 - 4,5 - 5,5 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  WALK 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 4,5 = 4,67 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  MEDI 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
--- 087 Odette Nijssen - Væna frá AldenghoorWithdrawn
--- 091 Monique van Erp - Loki frá BreiðablikWithdrawn

2010 - V3 Viergangen - B-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
06: 053 Silke Kosse - Gáta frá Fitjum5,20
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,5 = 4,83 
  TROT 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
  MEDI 5,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
06: 080 Kiki Dirix - Varpa5,20
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,50 
  TROT 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  WALK 4,5 - 5,0 - 5,5 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  MEDI 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
08: 049 Anne-marie Beddegenoots - Crystal vom Sonnenhang4,73
  TÖLT 4,0 - 4,0 - 4,5 - 5,0 - 4,0 = 4,17 
  TROT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 4,5 = 4,50 
  WALK 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  CANT 5,0 - 4,0 - 5,0 - 4,5 - 4,0 = 4,50 
  MEDI 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,5 - 5,0 = 4,83 
08: 212 Hans Stupers - Hjördis zum Eichwaldhof4,73
  TÖLT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,0 - 5,0 = 4,50 
  TROT 5,5 - 5,0 - 4,0 - 4,5 - 2,0 = 4,50 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  MEDI 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,0 - 4,5 = 4,67 
10: 158 Jeanette Santifort - Bjartur van de Noorderzon4,57
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,00 
  TROT 4,0 - 2,0 - 2,0 - 2,0 - 2,0 = 2,00 
  WALK 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  CANT 4,5 - 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  MEDI 5,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 - 5,5 = 5,17 
11: 084 Wilma ter Schure - Pandra Kandia4,53
  TÖLT 4,5 - 4,0 - 4,0 - 4,5 - 5,0 = 4,33 
  TROT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,0 - 4,5 = 4,50 
  WALK 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  CANT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 4,67 
  MEDI 4,0 - 4,0 - 3,5 - 4,5 - 3,5 = 3,83 
--- 027 Nanco Lekkerkerker - Gandur von BorbeckWithdrawn
--- 193 Aly van der Veen - Hatta van `t HaakswoldWithdrawn

2010 - V3 Viergangen - Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 223 Odette Nijssen - Grímnir frá Blík5,57
  SELE 5,5 - 5,8 - 5,9 - 5,3 - 5,4 
02: 090 Monique van Erp - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,40
  SELE 5,5 - 5,5 - 5,6 - 5,2 - 5,1 
03: 082 Wilma van Duuren - Árvakur frá Vorsabae II5,30
  SELE 5,4 - 5,0 - 5,9 - 5,2 - 5,3 
03: 087 Odette Nijssen - Væna frá Aldenghoor5,30
  SELE 5,3 - 5,6 - 5,2 - 5,3 - 5,3 
03: 091 Monique van Erp - Loki frá Breiðablik5,30
  SELE 5,2 - 5,5 - 5,4 - 5,2 - 5,3 
06: 025 Bas Cornielje - Einir frá Smáhúsum5,27
  SELE 5,1 - 4,8 - 5,3 - 5,5 - 5,4 
07: 062 Astrid Rueb - Rösk vom Wiesenhof5,23
  SELE 5,3 - 5,0 - 5,4 - 5,3 - 5,1 
08: 193 Aly van der Veen - Hatta van `t Haakswold5,17
  SELE 5,2 - 5,0 - 5,8 - 5,0 - 5,3 
09: 027 Nanco Lekkerkerker - Gandur von Borbeck5,13
  SELE 5,3 - 5,1 - 5,4 - 4,8 - 5,0 
10: 053 Silke Kosse - Gáta frá Fitjum5,03
  SELE 5,0 - 4,7 - 5,1 - 5,0 - 5,2 
11: 080 Kiki Dirix - Varpa5,00
  SELE 4,9 - 4,7 - 5,0 - 5,1 - 5,1 
12: 084 Wilma ter Schure - Pandra Kandia4,97
  SELE 5,0 - 4,5 - 5,1 - 4,8 - 5,2 
12: 212 Hans Stupers - Hjördis zum Eichwaldhof4,97
  SELE 5,1 - 4,6 - 5,2 - 4,6 - 5,2 
14: 049 Anne-marie Beddegenoots - Crystal vom Sonnenhang4,90
  SELE 4,9 - 5,1 - 4,7 - 5,2 - 4,6 
14: 158 Jeanette Santifort - Bjartur van de Noorderzon4,90
  SELE 4,9 - 4,9 - 5,1 - 4,8 - 4,9 
16: 046 Marjolein van der Nolle - Hróki frá Fitjum4,87
  SELE 5,0 - 4,7 - 4,9 - 4,5 - 5,2 
16: 060 Barbara Bloemen - Otur frá Blómavali4,87
  SELE 4,9 - 4,8 - 4,9 - 4,6 - 4,9 
16: 063 Jan Timmer - Njóli B. frá Punktur4,87
  SELE 5,0 - 4,7 - 4,9 - 5,0 - 4,4 
19: 156 Ilse Verdiesen - Davíð frá Fitjum4,77
  SELE 4,9 - 4,7 - 4,7 - 4,7 - 5,1 
20: 073 Wendy Duyndam - Vinda frá Aldenghoor4,70
  SELE 4,9 - 4,5 - 4,4 - 4,8 - 4,8 
21: 153 Leo Daniels - Íkorni frá Gyðjulind4,67
  SELE 4,9 - 4,5 - 4,9 - 4,6 - 4,4 
21: 202 Anthony White - Galsis-Hafeta von Haselrode4,67
  SELE 4,8 - 4,6 - 4,2 - 4,6 - 4,9 
23: 083 Wilma ter Schure - Doni frá Dilaska4,63
  SELE 4,4 - 4,1 - 4,7 - 5,0 - 4,8 
23: 130 Claudia de Vocht - Boði frá Aldenghoor4,63
  SELE 4,6 - 3,6 - 4,6 - 4,7 - 4,7 
23: 220 Petra Mettau - Gandur van het Oude Diep4,63
  SELE 4,6 - 4,7 - 4,4 - 4,7 - 4,6 
23: 244 Lara ter Mors - Rinda van `t Steenfort4,63
  SELE 4,6 - 4,6 - 4,7 - 4,6 - 4,8 
23: 245 Iris van Velzen - Bjarni van Woldlake4,63
  SELE 5,0 - 4,5 - 4,2 - 4,7 - 4,7 
28: 074 Sandra van Velsen - Brella frá Oddhóli4,60
  SELE 4,6 - 4,2 - 4,5 - 4,7 - 4,7 
28: 219 Nynke Horjus - Þorgeir frá Heida-Faxi4,60
  SELE 4,4 - 4,3 - 4,8 - 4,7 - 4,7 
30: 039 Belinda Bonting - Týri frá Ilper Skák4,53
  SELE 4,7 - 4,2 - 4,7 - 4,2 - 4,7 
30: 167 Tessa Nederend - Kappi frá sælandí4,53
  SELE 4,9 - 4,6 - 4,8 - 4,2 - 3,9 
30: 206 Karlijn Fransen - Hannibal frá Hinrikstöðum4,53
  SELE 4,8 - 4,2 - 4,1 - 4,9 - 4,6 
33: 003 Anne de Lannoy - Sigur frá Krummaskjóli4,50
  SELE 4,7 - 4,5 - 4,4 - 4,5 - 4,5 
33: 097 Diederik Nab - Stígandi frá Árbakka4,50
  SELE 4,7 - 4,6 - 4,4 - 4,3 - 4,5 
35: 092 Sascha Hanssen - Stjörnubarn4,43
  SELE 4,6 - 4,4 - 4,5 - 4,0 - 4,4 
36: 033 Freya Macke - Vignir Kandia4,40
  SELE 4,5 - 3,8 - 4,3 - 4,7 - 4,4 
37: 155 Tineke Mol - Brana van de Oudewal4,37
  SELE 4,5 - 4,3 - 4,3 - 4,5 - 4,3 
38: 042 Daan Baaij - Yggur frá Sælukoti4,33
  SELE 4,5 - 4,0 - 4,1 - 4,7 - 4,4 
39: 061 Jaap van Elst - Bersi van de Loekshamhoeve3,90
  SELE 4,2 - 2,8 - 3,6 - 4,1 - 4,0 
40: 078 Sophie Sanders - Kvikur3,80
  SELE 3,8 - 3,7 - 3,6 - 4,2 - 3,9 
41: 013 Annette van Vollenhoven - Lóðinn frá Aldenghoor3,70
  SELE 3,7 - 3,7 - 3,8 - 3,7 - 3,4 
42: 011 Marijke Ferwerda - Hooge Weide`s Regnskúr3,47
  SELE 4,0 - 3,2 - 3,6 - 2,7 - 3,6 
43: 010 Graeme Tyson - Kolvör frá Neðra-Ási3,27
  SELE 3,4 - 3,1 - 2,8 - 3,5 - 3,3 
44: 104 Antoin Merx - Safír van het Sterrenhof2,53
  SELE 2,6 - 2,5 - 2,2 - 2,7 - 2,5 
--- 195 Ellen van den Pol - Skuggi van WoldlakeGEDISKWALIFICEERD
  SELE 4,5 - 3,9 - 4,1 - 4,2 - 4,4 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016