uitslagen

2016 - V3 Viergangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 111 Arnout Bakker - Fitja-Hrímnir frá Oddhóli5,93
  TÖLT 5,5 - 4,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  CANT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,33 
  MEDI 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
02: 125 Demi Brummel - Erlingur van ´t Ilperveld5,63
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  WALK 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  CANT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  MEDI 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
03: 063 Marlotte Nijland - Kjartan frá Breiðablik5,53
  TÖLT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  MEDI 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,33 
04: 174 Yvonne de Munck - Ísbrá frá Keldunesi 25,23
  TÖLT 5,5 - 4,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,50 
  TROT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,83 
  CANT 5,5 - 5,0 - 6,0 - 6,0 - 5,0 = 5,50 
  MEDI 6,5 - 4,5 - 4,0 - 5,0 - 4,5 = 4,67 
05: 050 Ellen Meesters - Pipta frá Ævintýri4,93
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 4,0 - 5,5 - 2,0 - 3,0 - 5,0 = 4,00 
  WALK 5,0 - 4,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  MEDI 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,0 - 4,5 = 4,67 
06: 183 Benthe Slump - Álfgrímur Ásgerðsson frá Litla-Húsið4,23
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 4,5 - 5,5 = 4,83 
  TROT 2,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 5,0 = 0,67 
  WALK 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  CANT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 4,0 - 4,5 = 4,83 
  MEDI 5,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 4,0 = 5,00 
--- 062 Lucia Gerritsen - Bjarmi frá HöskuldsstöðumGEDISKWALIFICEERD
  TÖLT 4,5 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 4,83 
  TROT 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 4,83 
  CANT 2,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 
  MEDI 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 

2016 - V3 Viergangen - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
07: 063 Marlotte Nijland - Kjartan frá Breiðablik5,53
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 5,17 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
  MEDI 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,50 
08: 096 Marijke Ferwerda - Hooge Weides Blíðfari5,07
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 = 5,00 
  WALK 6,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  CANT 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  MEDI 4,5 - 5,0 - 5,5 - 4,0 - 5,0 = 4,83 
09: 145 Iris Lavigne - Elja van Loo4,93
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,33 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 3,0 - 2,0 - 3,0 - 4,0 - 4,0 = 3,33 
  MEDI 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
10: 150 Karin Boom-Hogerheyde - Ásti frá Grenasandhólum3,93
  TÖLT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
  TROT 5,0 - 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,5 = 4,50 
  WALK 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 
  MEDI 5,0 - 4,5 - 4,5 - 3,0 - 5,0 = 4,67 

2016 - V3 Viergangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01: 111 Arnout Bakker - Fitja-Hrímnir frá Oddhóli5,60
  SELE 5,5 - 5,5 - 5,8 - 5,8 - 5,4 
02: 125 Demi Brummel - Erlingur van ´t Ilperveld5,50
  SELE 5,6 - 5,4 - 5,5 - 5,6 - 5,2 
03: 174 Yvonne de Munck - Ísbrá frá Keldunesi 25,40
  SELE 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,2 - 5,2 
04: 183 Benthe Slump - Álfgrímur Ásgerðsson frá Litla-Húsið5,37
  SELE 5,3 - 5,4 - 5,4 - 5,2 - 5,4 
05: 050 Ellen Meesters - Pipta frá Ævintýri5,30
  SELE 5,2 - 5,3 - 5,4 - 5,5 - 5,2 
05: 062 Lucia Gerritsen - Bjarmi frá Höskuldsstöðum5,30
  SELE 5,5 - 5,0 - 5,3 - 5,3 - 5,3 
07: 063 Marlotte Nijland - Kjartan frá Breiðablik5,27
  SELE 5,3 - 5,2 - 5,3 - 5,1 - 5,5 
08: 145 Iris Lavigne - Elja van Loo5,23
  SELE 5,2 - 5,2 - 5,7 - 4,8 - 5,3 
09: 096 Marijke Ferwerda - Hooge Weides Blíðfari5,20
  SELE 5,0 - 5,2 - 5,4 - 5,5 - 4,9 
10: 150 Karin Boom-Hogerheyde - Ásti frá Grenasandhólum5,13
  SELE 5,4 - 5,0 - 5,3 - 5,1 - 5,0 
11: 242 Suzanna Sillem - Prins frá Wespurt5,07
  SELE 5,0 - 4,9 - 5,0 - 5,4 - 5,2 
12: 217 Margo Ketels - Vika frá Árbakka5,03
  SELE 4,4 - 5,3 - 5,5 - 4,3 - 5,4 
13: 001 Hendrik Wichert - Tæsa vom Lindenhof5,00
  SELE 4,7 - 5,0 - 5,3 - 5,2 - 4,8 
13: 123 Kirsten van Goor - Tindur frá Grótti5,00
  SELE 4,8 - 5,2 - 5,5 - 5,0 - 4,8 
13: 169 Anne Holthaus - Selja frá Hrauni5,00
  SELE 4,9 - 5,1 - 5,1 - 5,0 - 4,9 
16: 124 Friso Bremer - Phoebe frá Ponjée4,90
  SELE 4,5 - 5,4 - 5,2 - 5,0 - 4,4 
17: 066 Koen Elsenaar - Hrókur frá Skáney4,87
  SELE 3,5 - 4,7 - 5,4 - 4,8 - 5,1 
18: 017 Annet van Doesburg - van Dijk - Skálmar frá Hólum4,83
  SELE 4,7 - 4,9 - 4,9 - 5,2 - 4,7 
19: 167 Johan Muijt-Verbeek - Skýr frá Liberté4,80
  SELE 4,8 - 4,7 - 5,3 - 4,9 - 4,4 
19: 211 Wilma ter Schure-van Leeuwen - Fjötra4,80
  SELE 4,4 - 4,8 - 4,8 - 4,9 - 4,8 
19: 221 Marieke Mulder - Híma frá Skýjafari4,80
  SELE 4,7 - 4,9 - 4,8 - 5,2 - 4,7 
22: 095 Barbara Bloemen - Baldinn frá Blómavali4,77
  SELE 4,8 - 5,1 - 4,7 - 4,8 - 4,7 
23: 014 Myrthe-Merel Scholte - Svartur van ´t Ilperveld4,73
  SELE 4,6 - 4,9 - 4,7 - 5,1 - 4,4 
24: 157 Mirjam Scholte - Gleði van ´t Ilperveld4,70
  SELE 4,5 - 4,6 - 5,0 - 5,2 - 4,4 
25: 193 Roel Wijmenga - Salka frá Oddhóli4,60
  SELE 4,7 - 4,7 - 4,7 - 4,3 - 4,4 
26: 061 Hella vd Linden-Larsen - Brellir frá Larsen4,50
  SELE 4,8 - 4,7 - 4,1 - 4,3 - 4,5 
26: 078 Liesbeth Jense - Hlíf frá Hestamennska4,50
  SELE 4,6 - 4,7 - 4,4 - 4,5 - 4,0 
28: 166 Marijo Orgers - Brynjar frá Liberté4,43
  SELE 3,8 - 4,7 - 4,7 - 4,1 - 4,5 
29: 239 Nynke Heeg - Demantur frá Hundshrygg4,37
  SELE 4,4 - 4,8 - 4,0 - 3,7 - 4,7 
30: 102 Desiree Zoon - Vængur frá Skjalaritara4,27
  SELE 4,4 - 4,4 - 4,7 - 3,9 - 4,0 
31: 222 Marieke Mulder - Morgunfrú frá Þorkelshóli4,00
  SELE 4,3 - 4,1 - 3,9 - 3,7 - 4,0 
32: 186 Jennifer Meijs - Myrkvi van ´t Groote Veld3,53
  SELE 3,2 - 3,8 - 3,8 - 3,6 - 3,2 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016