uitslagen

2009 - F1 - Vijfgangen: A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 198 Yoni Blom - Týrson vom Saringhof6,64
  TÖLT 7,5 - 7,5 - 7,0 - 7,5 - 7,5 = 7,50 
  TROT 7,0 - 8,0 - 7,5 - 7,0 - 7,5 = 7,33 
  WALK 7,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,5 = 6,83 
  CANT 7,0 - 7,0 - 7,0 - 8,0 - 7,0 = 7,00 
  RENT 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
02: 204 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,40
  TÖLT 6,5 - 7,0 - 7,5 - 7,0 - 6,5 = 6,83 
  TROT 5,5 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 5,5 = 5,83 
  WALK 7,5 - 6,5 - 7,5 - 7,0 - 6,5 = 7,00 
  CANT 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 5,5 = 6,33 
  RENT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
03: 064 Anne Hiemstra - Alma fra Aldenghoor6,33
  TÖLT 7,0 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,0 = 6,67 
  TROT 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,0 = 6,50 
  WALK 5,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 4,5 = 5,00 
  CANT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 5,5 - 6,5 = 6,50 
  RENT 6,5 - 7,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
04: 080 Irma Schortinghuis - Gabríel frá Hóli (Dalvík)6,14
  TÖLT 6,0 - 5,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  WALK 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  RENT 7,0 - 6,5 - 8,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
05: 232 Juliet Ten Bokum - Þerna frá Þúfu5,83
  TÖLT 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,0 - 7,5 = 6,67 
  TROT 7,0 - 7,0 - 7,5 - 8,0 - 7,5 = 7,33 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 - 4,5 = 4,83 
  CANT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 7,0 - 7,0 = 6,67 
  RENT 4,0 - 4,0 - 4,0 - 5,0 - 5,5 = 4,33 

2009 - F1 - Vijfgangen: Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 204 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,47
  SELE 6,2 - 6,4 - 6,4 - 6,6 - 6,9 
02: 198 Yoni Blom - Týrson vom Saringhof6,40
  SELE 5,9 - 6,5 - 6,4 - 6,6 - 6,3 
03: 080 Irma Schortinghuis - Gabríel frá Hóli (Dalvík)6,13
  SELE 5,4 - 6,1 - 6,4 - 5,9 - 6,4 
04: 232 Juliet Ten Bokum - Þerna frá Þúfu6,10
  SELE 6,0 - 6,0 - 6,4 - 6,2 - 6,1 
05: 064 Anne Hiemstra - Alma fra Aldenghoor6,07
  SELE 5,8 - 6,2 - 6,1 - 5,9 - 6,6 
06: 178 Manuela Lekkerkerker - Bikbergen - Fylkir van de Meulenkamp5,97
  SELE 5,6 - 6,1 - 5,8 - 6,2 - 6,0 
07: 155 Anne Hiemstra - Lóa frá Aldenghoor5,93
  SELE 5,8 - 6,1 - 5,9 - 5,3 - 6,2 
08: 097 Marianne Timmerman - Flygill von Wilhelmstein5,90
  SELE 6,1 - 5,8 - 5,9 - 5,6 - 6,0 
09: 115 Annet Kerstjens - Brandur frá Flugúmýri II5,23
  SELE 5,6 - 5,1 - 5,1 - 5,2 - 5,4 
10: 059 Els van der Heijden - Þengill frá Fjós Héri5,07
  SELE 5,0 - 5,1 - 5,1 - 4,8 - 5,1 
11: 062 Marije Rauwerda - Farsæll frá Fitjum3,53
  SELE 3,2 - 3,8 - 3,6 - 3,1 - 4,1 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016