uitslagen

2009 - T2 - Tölt: A-Finale

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 198 Yoni Blom - Týrson vom Saringhof7,17
  ANY 7,0 - 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
  SLOW 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  VRIJ 8,0 - 7,5 - 7,0 - 7,5 - 7,5 = 7,50 
02: 232 Juliet Ten Bokum - Þerna frá Þúfu6,71
  ANY 7,0 - 6,5 - 7,5 - 6,0 - 6,5 = 6,67 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,50 
  VRIJ 7,0 - 6,5 - 7,0 - 8,0 - 6,5 = 6,83 
03: 204 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,54
  ANY 7,0 - 7,0 - 6,0 - 6,5 - 7,0 = 6,83 
  SLOW 6,5 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  VRIJ 6,5 - 7,0 - 6,5 - 7,5 - 5,5 = 6,67 
04: 165 Lodewijk Bonnez - Sóta fra Klitten6,38
  ANY 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,33 
  SLOW 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  VRIJ 6,5 - 6,0 - 7,5 - 7,0 - 6,0 = 6,50 
05: 107 Arja Schuurmans - Vignir (Sikill) fra Åstedet 26,09
  ANY 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
  SLOW 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 = 5,67 
  VRIJ 5,5 - 6,5 - 6,0 - 7,0 - 6,0 = 6,17 
--- 109 Arja Schuurmans - Gáski frá HestalundWithdrawn

2009 - T2 - Tölt: Selectie

POS#RUITER / PAARDTOT
01: 198 Yoni Blom - Týrson vom Saringhof7,10
  SELE 7,6 - 7,0 - 7,2 - 7,0 - 7,1 
02: 204 Jaap Groven - Gimsteinn frá Skáney6,70
  SELE 6,5 - 6,8 - 7,0 - 6,1 - 6,8 
03: 232 Juliet Ten Bokum - Þerna frá Þúfu6,50
  SELE 6,8 - 6,1 - 6,9 - 6,3 - 6,4 
04: 165 Lodewijk Bonnez - Sóta fra Klitten6,47
  SELE 7,0 - 6,3 - 6,8 - 6,3 - 6,3 
05: 107 Arja Schuurmans - Vignir (Sikill) fra Åstedet 26,27
  SELE 5,9 - 6,9 - 6,3 - 6,1 - 6,4 
05: 109 Arja Schuurmans - Gáski frá Hestalund6,27
  SELE 5,5 - 6,6 - 7,0 - 6,1 - 6,1 
07: 064 Anne Hiemstra - Alma fra Aldenghoor6,23
  SELE 6,4 - 6,1 - 6,3 - 6,3 - 6,0 
08: 139 Stijn Rottiers - Vonar-Neisti frá Kambi6,20
  SELE 5,5 - 6,4 - 6,5 - 6,4 - 5,8 
09: 155 Anne Hiemstra - Lóa frá Aldenghoor6,10
  SELE 6,3 - 6,3 - 6,0 - 6,0 - 5,8 
10: 181 Julie Brunsting - Arthúr frá Hrísum6,07
  SELE 6,0 - 5,8 - 5,8 - 6,6 - 6,4 
11: 127 Bianca Tak - Keli frá Libèrté6,03
  SELE 5,8 - 6,3 - 6,0 - 6,0 - 6,1 
12: 140 Evy de Permentier - Kóngur frá Malou6,00
  SELE 5,9 - 5,8 - 5,6 - 6,4 - 6,3 
13: 075 Suzan Blijlevens - Mozart frá Fjalli5,97
  SELE 5,9 - 5,9 - 6,0 - 6,1 - 6,0 
13: 233 Lotte van Aanholt - Birtingur5,97
  SELE 6,1 - 6,1 - 5,9 - 5,9 - 5,6 
15: 149 Mieke van Herwijnen - Silfri frá Hákoti5,90
  SELE 5,8 - 6,3 - 5,9 - 5,5 - 6,0 
15: 178 Manuela Lekkerkerker - Bikbergen - Fylkir van de Meulenkamp5,90
  SELE 5,4 - 6,0 - 5,9 - 5,9 - 5,9 
17: 236 Hans Stupers - Þyrill vom Laeisenhof5,60
  SELE 5,8 - 5,6 - 5,8 - 5,3 - 5,4 
18: 114 Mariëlle Schimmel - Rúbín frá Goðuskapi5,50
  SELE 5,5 - 5,9 - 5,6 - 5,0 - 5,4 
19: 059 Els van der Heijden - Þengill frá Fjós Héri5,27
  SELE 5,3 - 5,1 - 5,1 - 5,4 - 5,5 
20: 096 Stella Timmerman - Ljúfur frá Fremri-Hvestu5,13
  SELE 4,1 - 4,6 - 5,5 - 5,3 - 5,9 
20: 231 Sari vd Boogaard - Töfri van de Waaldijk5,13
  SELE 5,0 - 5,4 - 5,0 - 5,0 - 5,8 
22: 136 Hans van Dijk - Fákur frá Reykjavík4,57
  SELE 4,0 - 4,3 - 4,4 - 5,1 - 5,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016