uitslagen

2011 - V3 Viergangen - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:142 Yoni Blom - Bjartur frá Aquadraat6,43
  TÖLT 6,0 - 4,5 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 = 6,33 
  WALK 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,5 = 6,83 
  CANT 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
  MEDI 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,33 
02:031 Bas Cornielje - Haski fra Grjoteyri5,63
  TÖLT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 6,5 - 6,0 = 5,67 
  TROT 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  WALK 5,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,0 = 6,17 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  MEDI 6,0 - 5,0 - 5,5 - 6,0 - 5,0 = 5,50 
03:219 Anne Hiemstra - Skerpla vom Forstwald5,57
  TÖLT 5,0 - 5,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 5,67 
  TROT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
  WALK 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
  CANT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,5 = 6,00 
  MEDI 5,0 - 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
04:003 Iris van Velzen - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,47
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 4,5 - 5,5 - 5,0 = 4,83 
  TROT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  MEDI 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,5 - 4,0 = 4,83 
05:042 Annette van Vollenhoven - Fitja-Hölkvi frá Oddhóli5,40
  TÖLT 5,5 - 3,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 6,5 - 5,5 = 5,50 
  WALK 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
  CANT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,50 
  MEDI 5,5 - 5,0 - 5,5 - 6,5 - 5,5 = 5,50 
06:327 Sarie vd Boogaard - Töfri van de Waaldijk4,40
  TÖLT 5,5 - 4,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
  TROT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  WALK 6,0 - 5,5 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 5,83 
  CANT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 
  MEDI 5,0 - 4,5 - 5,0 - 6,0 - 5,5 = 5,17 

2011 - V3 Viergangen - B-Finale

PLA#RUITER / PAARDTOT
06:003 Iris van Velzen - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,43
  TÖLT 4,0 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  TROT 6,0 - 5,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  WALK 6,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 - 6,0 = 6,00 
  CANT 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 6,0 = 5,67 
  MEDI 4,5 - 4,0 - 5,0 - 5,5 - 4,5 = 4,67 
07:063 Manuela Lekkerkerker - Bikbergen - Gandur von Borbeck5,40
  TÖLT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 = 5,67 
  TROT 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 4,5 = 5,50 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 5,0 = 5,33 
  CANT 5,5 - 5,5 - 3,0 - 5,0 - 6,0 = 5,33 
  MEDI 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,17 
07:150 Valerie Van Helvoort-Kortrijk - Gísla frá Aquadraat5,40
  TÖLT 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
  TROT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 6,00 
  WALK 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,0 = 5,17 
  CANT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 5,5 - 6,0 = 5,83 
  MEDI 5,0 - 4,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 = 5,00 
09:037 Maria van Maurik - Vísir van Hall5,17
  TÖLT 6,0 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,5 = 5,50 
  TROT 5,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 5,5 = 5,17 
  WALK 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,0 - 5,5 = 5,00 
  CANT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 4,5 - 5,0 = 4,83 
  MEDI 6,0 - 4,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 = 5,33 
10:246 Mariëlle Schimmel - Litfríð frá Aldenghoor3,57
  TÖLT 3,5 - 3,5 - 4,5 - 4,5 - 5,0 = 4,17 
  TROT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 = 0,00 
  WALK 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,17 
  CANT 4,0 - 4,0 - 3,0 - 4,5 - 4,0 = 4,00 
  MEDI 4,0 - 3,5 - 4,5 - 3,0 - 3,0 = 3,50 
--- 164 Josien Warris - Fjör AskursonWithdrawn

2011 - V3 Viergangen - Selectie

PLA#RUITER / PAARDTOT
01:142 Yoni Blom - Bjartur frá Aquadraat6,07
  SELE 6,3 - 5,9 - 5,9 - 6,3 - 6,0 
02:031 Bas Cornielje - Haski fra Grjoteyri5,67
  SELE 5,7 - 5,7 - 5,5 - 5,9 - 5,6 
03:327 Sarie vd Boogaard - Töfri van de Waaldijk5,60
  SELE 5,5 - 5,1 - 5,8 - 5,5 - 6,0 
04:042 Annette van Vollenhoven - Fitja-Hölkvi frá Oddhóli5,57
  SELE 6,0 - 4,9 - 5,3 - 5,7 - 5,7 
05:219 Anne Hiemstra - Skerpla vom Forstwald5,50
  SELE 5,5 - 5,0 - 5,5 - 5,5 - 5,6 
06:164 Josien Warris - Fjör Askurson5,47
  SELE 5,7 - 5,2 - 5,4 - 5,6 - 5,4 
07:063 Manuela Lekkerkerker - Bikbergen - Gandur von Borbeck5,43
  SELE 5,5 - 5,3 - 5,4 - 5,7 - 5,4 
08:003 Iris van Velzen - Sygin-Sumar frá Sólssandaldastaðir5,40
  SELE 5,4 - 5,3 - 5,2 - 5,5 - 5,7 
08:246 Mariëlle Schimmel - Litfríð frá Aldenghoor5,40
  SELE 5,2 - 5,2 - 5,7 - 5,5 - 5,5 
10:150 Valerie Van Helvoort-Kortrijk - Gísla frá Aquadraat5,37
  SELE 5,5 - 5,3 - 5,3 - 5,4 - 5,4 
11:037 Maria van Maurik - Vísir van Hall5,33
  SELE 5,4 - 5,2 - 5,0 - 5,5 - 5,4 
12:144 Aly van der Veen - Hatta van `t Haakswold5,27
  SELE 5,3 - 5,3 - 5,4 - 5,2 - 5,2 
13:143 Brigitte Piasecki - Bleikur von Auwel5,23
  SELE 5,2 - 5,3 - 5,1 - 5,3 - 5,2 
14:187 Marloes Vd Broek - Ívan frá Breiðablik5,20
  SELE 5,0 - 5,2 - 5,1 - 5,5 - 5,3 
14:285 Wilma ter Schure - Doni frá Dilaska5,20
  SELE 5,3 - 5,0 - 5,4 - 5,0 - 5,3 
16:020 Inge Frieling - Jörð frá Aquadraat5,13
  SELE 5,7 - 5,2 - 5,2 - 5,0 - 5,0 
16:133 Corine Goldschmidt - Landfari frá Hofi5,13
  SELE 5,3 - 5,0 - 5,2 - 5,0 - 5,2 
18:267 Marian Berix - Bjarni5,10
  SELE 5,2 - 5,1 - 4,9 - 5,0 - 5,2 
19:109 Ava 't Hooft - Fullur-Máne frá Foksandi5,07
  SELE 5,2 - 5,2 - 5,3 - 4,8 - 4,8 
19:254 Sandra Dekker - Jóna frá Þókuheimum5,07
  SELE 5,0 - 5,1 - 5,0 - 5,1 - 5,1 
21:170 Anita Humble Westerhuis - Arres frá Loint5,03
  SELE 5,0 - 4,7 - 4,9 - 5,3 - 5,2 
21:272 Carla Ranzijn - Sylgja vom Lindenhof5,03
  SELE 5,0 - 5,6 - 5,1 - 5,0 - 4,8 
23:243 Saar Veneman - Morgunfrú frá Þorkelshóli5,00
  SELE 5,4 - 4,7 - 5,1 - 5,0 - 4,9 
24:103 Ada Kramer - Víkingur frá Ilper Skák4,97
  SELE 5,0 - 4,9 - 5,0 - 4,8 - 5,2 
24:221 Anne Hiemstra - Skríður frá Aldenghoor4,97
  SELE 5,0 - 4,9 - 5,0 - 4,7 - 5,4 
24:296 Diederik Nab - Fjóla frá Heida-Faxi4,97
  SELE 5,0 - 5,0 - 4,9 - 5,7 - 4,8 
27:045 Franca Schreurs - þöll frá Árbæ4,93
  SELE 4,9 - 4,4 - 4,9 - 5,0 - 5,2 
27:183 Monique Verbeek - Snörp frá Aldenghoor4,93
  SELE 4,7 - 4,6 - 5,0 - 5,2 - 5,1 
27:316 Frauke Baltruschat - Orion4,93
  SELE 4,9 - 4,4 - 5,1 - 4,9 - 5,0 
30:138 Monique Annotee - Bör frá Punktur4,90
  SELE 4,7 - 5,0 - 4,8 - 5,0 - 4,9 
30:249 Jan Timmer - Njóli B. frá Punktur4,90
  SELE 5,0 - 5,4 - 4,7 - 4,8 - 4,9 
32:225 Barbara Bloemen - Otur frá Blómavali4,87
  SELE 4,7 - 4,5 - 5,1 - 4,8 - 5,2 
32:309 Marijke Ferwerda - Hooge Weide`s Bliðfari4,87
  SELE 4,9 - 4,8 - 4,7 - 4,9 - 5,0 
32:333 Anita Buis - Sjór vom Waldhof4,87
  SELE 4,7 - 4,7 - 4,9 - 5,0 - 5,2 
35:172 Jacqueline Smaal - Leysing frá Libèrté4,83
  SELE 4,6 - 4,7 - 4,8 - 5,2 - 5,0 
35:336 Milka Rurainski - Fyrstur frá Stónas4,83
  SELE 4,7 - 5,0 - 4,7 - 4,8 - 5,2 
37:334 Anita Buis - Samba frá Aquadraat4,80
  SELE 4,8 - 4,8 - 4,8 - 4,4 - 5,0 
38:093 Marion De Graaf - Sóla frá Fitjum4,77
  SELE 4,9 - 4,6 - 4,6 - 4,9 - 4,8 
38:165 Mandy Graaf De - Föringi van de Blanke Waal4,77
  SELE 5,0 - 4,7 - 4,3 - 5,0 - 4,6 
40:275 Cora Wijmans - Katla frá Dýrðingurhof4,73
  SELE 4,6 - 4,7 - 4,7 - 4,8 - 5,0 
40:299 Emma van der Veer - Snerra frá Nyttland4,73
  SELE 4,8 - 4,9 - 4,2 - 4,8 - 4,6 
42:155 Marit van Dongen - Fenris van `t Steenfort4,70
  SELE 4,5 - 4,7 - 4,4 - 4,9 - 4,9 
42:250 Elcke Maas - Jóra frá De Kronkel4,70
  SELE 4,7 - 4,7 - 4,7 - 4,7 - 4,8 
44:108 Freya Macke - Vignir Kandia4,63
  SELE 4,7 - 5,0 - 4,3 - 4,4 - 4,8 
44:157 Lotte Foole - Riddari du Hadja4,63
  SELE 4,1 - 4,4 - 4,8 - 4,7 - 4,9 
44:231 Antoin Merx - Safír van het Sterrenhof4,63
  SELE 4,5 - 4,8 - 4,6 - 4,4 - 5,0 
47:055 Sandra van Velsen - Brella frá Oddhóli4,60
  SELE 4,8 - 4,5 - 4,3 - 5,2 - 4,5 
48:034 Daan Baaij - Yggur frá Sælukoti4,57
  SELE 4,6 - 4,6 - 4,5 - 5,0 - 4,3 
49:318 Herman van Wissen - Perla frá Cudra4,50
  SELE 4,3 - 4,9 - 4,5 - 4,7 - 4,3 
50:266 Brigitte van Erp - Freya vom Ascheloh4,47
  SELE 4,2 - 4,6 - 4,2 - 4,6 - 5,2 
51:161 Afke Does - Magni frá Sótuskál4,40
  SELE 4,4 - 4,4 - 4,1 - 4,4 - 4,7 
52:320 Maryke van den Berg - Dúx frá Cudra4,33
  SELE 4,4 - 4,4 - 4,2 - 4,5 - 4,2 
53:081 Leo Daniels - Íkorni frá Gyðjulind4,23
  SELE 4,2 - 4,0 - 4,5 - 4,2 - 4,3 
54:321 Arnout Bakker - Fitja-Hrímnir frá Oddhóli4,07
  SELE 4,1 - 4,1 - 3,4 - 4,0 - 4,3 
55:300 Myra Wippler - Gefjun van de Logtenburg3,90
  SELE 3,9 - 3,5 - 3,9 - 4,2 - 3,9 
56:197 Marion Duintjer - Glódís frá Glæsibæ 23,80
  SELE 4,0 - 3,8 - 3,7 - 3,2 - 3,9 
57:066 Koen Elsenaar - Hrókur frá Skáney3,63
  SELE 3,6 - 4,3 - 3,3 - 3,1 - 4,0 
58:017 Liesbeth Jense - Efstur frá Fjós Héri3,50
  SELE 3,0 - 3,8 - 3,3 - 3,6 - 3,6 
58:312 Sophie Sanders - Kvikur3,50
  SELE 3,6 - 3,5 - 3,0 - 3,6 - 3,4 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016