uitslagen

2013 - T2 Tölt - A-Finale

PLA#RUITER / PAARDINSG
01: 132 Irma Schortinghuis - Arthúr frá Hrísum7,63
  ANY 7,5 - 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,5 = 7,33 
  SLOW 7,0 - 7,0 - 6,5 - 7,5 - 6,5 = 6,83 
  VRIJ 8,0 - 8,5 - 8,0 - 8,0 - 9,0 = 8,17 
02: 133 Sigurður Marinusson - Atli frá Norður-Hvammi7,17
  ANY 7,0 - 7,0 - 7,5 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
  SLOW 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 7,0 = 7,00 
  VRIJ 7,0 - 7,0 - 7,5 - 8,0 - 7,5 = 7,33 
03: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir7,00
  ANY 7,0 - 6,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 = 7,00 
  SLOW 6,5 - 6,0 - 6,5 - 7,0 - 6,0 = 6,33 
  VRIJ 7,0 - 7,5 - 7,5 - 7,0 - 7,5 = 7,33 
04: 044 Lodewijk Bonnez - Svas vom Forstwald6,75
  ANY 7,0 - 7,0 - 6,5 - 6,0 - 7,0 = 6,83 
  SLOW 6,5 - 6,5 - 6,0 - 6,5 - 6,5 = 6,50 
  VRIJ 6,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 7,5 = 6,83 
05: 309 Martine Andries - Sólfari frá Nyttland6,54
  ANY 6,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 - 6,5 = 6,50 
  SLOW 6,0 - 6,5 - 6,5 - 6,5 - 5,5 = 6,33 
  VRIJ 6,5 - 7,0 - 6,5 - 6,5 - 7,0 = 6,67 
--- 175 Yoni Blom - Hrannar van de LogtenburgWithdrawn

2013 - T2 Tölt - Selectie

PLA#RUITER / PAARDINSG
01: 132 Irma Schortinghuis - Arthúr frá Hrísum7,33
  SELE 7,3 - 7,4 - 6,9 - 7,3 - 7,6 
02: 040 Chris Blom - Fylkir frá Sólssandaldastaðir7,10
  SELE 7,3 - 6,5 - 7,3 - 7,0 - 7,0 
03: 044 Lodewijk Bonnez - Svas vom Forstwald6,73
  SELE 6,8 - 6,8 - 6,3 - 6,9 - 6,6 
03: 133 Sigurður Marinusson - Atli frá Norður-Hvammi6,73
  SELE 6,4 - 6,9 - 6,9 - 6,4 - 6,9 
05: 175 Yoni Blom - Hrannar van de Logtenburg6,50
  SELE 6,5 - 6,4 - 6,1 - 6,6 - 6,9 
06: 309 Martine Andries - Sólfari frá Nyttland6,37
  SELE 6,1 - 6,3 - 6,5 - 6,3 - 6,6 
07: 026 Mieke Van Vroenhoven - Grímnir frá Blík6,30
  SELE 5,9 - 6,6 - 6,5 - 6,0 - 6,4 
07: 222 Franca Schreurs - Glóð frá Oddhóli6,30
  SELE 6,1 - 6,4 - 6,1 - 6,4 - 6,4 
09: 021 Charlotte White - Silfri frá Hákoti6,20
  SELE 5,8 - 6,1 - 6,8 - 6,1 - 6,4 
10: 028 Iris Groenestijn-de Jonge - Drífandi van de Blanke Waal6,17
  SELE 6,1 - 6,1 - 5,9 - 6,3 - 6,3 
11: 130 Josien Warris - Fjör Askurson5,83
  SELE 5,8 - 5,9 - 5,1 - 5,8 - 6,1 
11: 221 Evy de Permentier - Náttfari vom Wieseneck5,83
  SELE 5,4 - 6,3 - 5,6 - 6,0 - 5,9 
13: 218 Irene Steringa - Söngur de la Turbie5,80
  SELE 6,3 - 5,6 - 6,0 - 5,8 - 5,6 
14: 047 Anita Humble Westerhuis - Týr frá Klömbrum5,30
  SELE 5,0 - 5,0 - 5,6 - 5,8 - 5,3 
--- 297 Arja Schuurmans - Gáski frá HestalundGEDISKWALIFICEERD
  SELE 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
Wedstrijden Zuid Wedstrijden Zuidmenu

NK 2014

NK 2013

NK 2012

NK 2011

NK 2010

NK 2009

NK 2008

2006 Open

NK 2005

NK 2004

NK 2003

2003 Sport

WZ 2015

WZ 2016