Hoewel er mooie prestaties te zien waren, hebben slechts enkele combinaties vandaag hun reeds eerder behaalde scores verbeterd. Sigurður Marínusson haalde een prachtige 8,42 in de telgangproef, maar hij zat toch al in equipe op dat onderdeel.
Jaap Groven verbeterde zijn positie met Gimsteinn met een 6,90 in de T2. Daarmee komt hij net voor Irma Schortinghuis met Arthur op de vierde plaats. Irma wordt vijf en Jaap met zijn andere paard zes.
In de tölt T1 heeft niemand zijn of haar score verbeterd. Erik Spee staat voorlopig één in de telgangren 250 m (P1) met een puntentotaal van 7,14. Dat is echter niet genoeg om de drempel van 7,52 te behalen, zeker niet in combinatie met zijn eerder behaalde 6,42.
Ook bij de jeugd is niets veranderd.
Met nog vier proeven te gaan: een derde en vierde doorgang van de P1, de viergangen V1, de vijfgangen F1 en de speedpace P2 wordt het morgen een spannende dag!
Ruiter/paard | YR | Hoogste score | Beste in |
Michel Venner / Snilld frá Gillastöðum | YR | -0,180 | PP1 |
Stella Timmerman / Fríður frá Flóðgarði | YR | -0,245 | P2 |
Matisse Brummel / Yggur frá Smáhúsum | YR | -0,585 | V1 |
Alexandra Morineaux / Viðar van Windheim | YR | -0,715 | V1 |
Matisse Brummel / Brynjar frá Feti | YR | -0,750 | T1 |
Michel Venner / Andi vom Wiesenhof | YR | -0,835 | V1 |
Silke Kosse / Natdan von Ravenstein | YR | -0,885 | T1 |
Kirsten Anke Schönwetter / Tónn frá Hala | YR | -1,050 | V1 |
Stella Timmerman / Svartbakur von Altenbruch | YR | -2,265 | F1 |
Ruiter/paard | Behaald in | Hoogste score | Beste in |
Sigurður Marínusson / Eilimi vom Lindenhof | PP1 | 0,990 | PP1 |
Mieke van Herwijnen / Spá frá Ármóti | T2 | 0,230 | T2 |
Juliet Ten Bokum / Glotti frá Krá | V1 | 0,220 | V1 |
Jaap Groven / Gimsteinn frá Skáney | hoogste score | – | T2 |
Irma Schortinghuis / Artdúr frá Hrísum | hoogste score | -0,050 | T2 |
Jaap Groven / Prins frá Wetsinghe | hoogste score | -0,200 | V1 |
Yvonne Groven / Roði frá Lágafelli | hoogste score | -0,285 | V1 |
Linda Roosen / Boreas frá Breuerson | hoogste score | -0,285 | T1 |
Mieke van Herwijnen / Sprettur frá Akureyri | hoogste score | -0,350 | T1 |
Yoni Blom / Agla vom Saringhof | hoogste score | -0,385 | V1 |
Arja Schuurmans / Gáski frá Hestalund | hoogste score | -0,435 | T2 |
Arja Schuurmans / Vignir (Sikill) fra Åstedet 2 | hoogste score | -0,515 | T2 |
Marieke Ensing / Elja van Klein Gasteren | hoogste score | -0,585 | T2 |
Arja Schuurmans / Týr frá Ytri-Skógum | hoogste score | -0,615 | V1 |
Marianne Timmerman / Toppur vom Störtal | hoogste score | -0,615 | T1 |
Franka Struik / Agla frá Aldenghoor | hoogste score | -0,630 | T1 |
Chris Blom / Fylkir frá Sólssandaldastaðir | hoogste score | -0,650 | V1 |
Hans Stupers / Þyrill vom Laeisenhof | hoogste score | -0,800 | T2 |
Anouk Hoogers / Orrigal vom Saringhof | hoogste score | -0,900 | V1 |
Franka Struik / Álma fra Aldenghoor | hoogste score | -0,950 | T2 |
Marianne Timmerman / Flygill von Wilhelmstein | hoogste score | -1,035 | F1 |
Tom Buijtelaar / Sjóli frá Nyttland | hoogste score | -1,050 | T1 |
Maryke van den Berg / Lukka frá Cudra | hoogste score | -1,165 | P2 |
Noortje de Laat / Kappi 3 | hoogste score | -1,200 | F1 |
Anne Hiemstra / Vaðall frá Fensalir | hoogste score | -1,300 | F1 |
Arja Schuurmans / Nykur frá Hítarnesi | hoogste score | -1,485 | T1 |
Irma Schortinghuis / Gabríel frá Hóli (Dalvík) | hoogste score | -1,850 | F1 |
Nienke Schaafsma / Nátt frá Hefill | hoogste score | -1,940 | P2 |
Herman Van Wissen / Mói | hoogste score | -2,675 | PP1 |
Michelle van Blitterswijk / Hreimur frá Barkarstöðum | hoogste score | -3,855 | P2 |
Hans Stupers / Gnípa frá Hólum | hoogste score | -4,010 | PP1 |
Michelle van Blitterswijk / Gammur frá Reykjavík | hoogste score | -4,300 | PP1 |
Erik Spee / Kafteinn frá Kálfhóli | hoogste score | -0,740 | P1 |
Hilde van den Berg / Milla frá Strandhólum | hoogste score | -5,790 | P2 |
Irma Schortinghuis / Saga frá Hafnarfirði | hoogste score | -6,830 | P2 |